Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak fiúneveket kérnék,...

Csak fiúneveket kérnék, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Eddig csak lányneveket nézegettem,valahogy azt könnyebb volt :-) nem tudom,miért.

Nem is tetszik annyi,mint lánynévből,amiből akkora halom van,hogy lassan kalapba tesszük,és húzunk,de fiúnévből van 4,és kész,azok se tetszenek igazán.

Ami viszont végképp nem tetszik,az a Milán,Martin,és a Brájen,Brendon és társaik.

A négy nevem:

Péter (talán ez tetszik a legjobban,Petiként és Péter bácsiként is megállja a helyét,illetve külföldön is,na meg 100 év múlva is)

Bence (kedves,csak sok van belőle)

Miklós

Kornél


A hagyományosabb nevek híve vagyok,de Károlyt,Imrét,Bélát nem adnék (nagypapák és rokonok nevei),apa nevét se visszük tovább,pedig ötödik lenne belőle,de az újak közül még a Dominik az,amitől a hideg ráz.

Ti mit választanátok?



2015. jún. 22. 14:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Péter
2015. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

2 kisfiam van Erik Tibor es David Mark.

Tervben van a 3. baba is ha kisfiu lesz akkor nekem a Peter , ferjemnek a Benjamin tetszik es ami mindkettonknek az a Patrik.

Nekem nagyon tetszik meg az Aron es az Akos csak sajnos nem passzolnak a vezeteknevunkhoz.

2015. jún. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

22-es....

Milyen név az h Erik Tibor és Dávi Márk....?

Más a vezetéknév, vagy szegény gyerekeknek kettő-kettő nevük van...?

2015. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Gondolom,két keresztnevük van,amitől nem értem,hogy miért lenne szegény.
2015. jún. 24. 13:34
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem a Kornél kivételével mindegyik tetszik. Esetleg Albert?
2015. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

23-as

Nem gondoltam,hogy ez nem egyertelmu. 2 neve van mindket fiamnak es nem , nem az Erik es a David a vezeteknevuk (erdekes is lenne mivel egy Apatol vannak) hanem az elso keresztnevuk amin szolitjuk oket.

Amugy koszi de nem szegenyek es tobbek kozott azert is kaptak 2 keresztnevet mert nagyon rovid a vezeteknevunk.

Egyebkent egyaltalan nem erdekel ,hogy kinek mi a velemenye, nem is szamitott mikor neveket valasztottunk a ferjemmel!

2015. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Richárd.
2015. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!