Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kovács Hanna Anna, van olyan,...

Kovács Hanna Anna, van olyan, aki így adja?

Figyelt kérdés
Jogilag lehetne,de kinek tetszik így?

2015. jún. 22. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem elég idétlenül hangzik. Nem adnék két ennyire hasonló keresztnevet..


Kb mint a Till Attila..

2015. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szegény gyerek küzd majd vele bemutatkozásnál merg minden hivatalos ügy intézésénél. vissza kérdeznek majd mindig hogy akkor most melyik az első név mert nem lehet elkülöniteni elsőre...
2015. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez ugyanannak az egy névnek két változata. Számomra furcsa, én azt választanám a kettő közül, ami jobban tetszik, és ha nagyon két nevet akarnék, akkor tennék mellé egy teljesen másikat. Találkoztam egyszer már hasonlóval, ott Dóra Dorottya volt a két utónév, na ez is olyasmi, ugyanannak a névnek egy ilyen és egy olyan változata.
2015. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Atyavilág,én azt hittem,a Hanna Annát nem lehet alulmúlni,de ez a Dóra Dorottya még nekem is rettenetes! Pedig listás kedvencem a Dorottya.
2015. jún. 22. 18:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a baj vele, hogy mikor kimondod, nem tudod, hol a név eleje és vége. Kb. kimondva így hangzik Hannaanna.. még majdnem nyelvtörőnek is jó :) Szerintem bőven elég a Hanna, nagyon szép név :)
2015. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég furcsa. Én az évzárón Hanna Zsuzsannát hallottam. Az is Anna végű, de azért egy fokkal talán jobb, mint az egy betű különbség.
2015. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem jó ez így együtt...én biztos nem adnám.
2015. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Off: a bölcsis szülőin Kovács Anna Panna név is elhangzott. Háát, mindenki halkan nevetett, ami egy 40-50 főnél elég hangosra sikeredett.
2015. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehetne mondjuk Kovács Míra Kíra vagy Kovács Andi Bandi vagy Kovács Sára Klára vagy Kovács Kitti Ditti is nem? Kár, hogy kettőnél több kerseztnevet nem lehet anyakönyvezni, mert jó lenne például a Kovács Anna Hanna Panna Panka Anikó Anita Anett Annamária Annaróza Annaliza!!
2015. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ragaszkodsz mindkét névhez, akkor inkább Anna Hanna. Így jobban elkülönül a két név, de inkább azt javaslom válassz a 2 név közül és csak az egyiket add.

Ismerek egy Júlia Annát (a két nagymama neve) szerintem szörnyű, lehetett volna Julianna. Bárhol kérdezik a nevét juliannának írják.

2015. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!