Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csónakból úszógumi? Volt aki...

Csónakból úszógumi? Volt aki csinált már?

Figyelt kérdés
Nagyon olcsón vettem egy nagyon szupi erős csónakot. arra gondoltam bébi úszógumit csinálok belőle, a méretek meg vannak. De szerintetek biztonságos lenne úgy, hogy nincs perforálva a vágás széle? Mert majd mindnek vissza van sütve a lyuk pereme.
2015. jún. 24. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem, hogy mit akarsz? Miért nem vettél inkább bébi úszógumit? Egyébként én el sem tudom képzelni, hogy lehet csónakból úszógumit csinálni!
2015. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kivágod a lyukat. Ha nem sikerül értelemszerűen veszek, de ha meg lehet csinálni akkor nem költök 2500ftot egy úszógumira csak mert elmegyünk nyaralni.
2015. jún. 24. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen akarsz spórolni?! Elég hülye ötlet. És ha kiesik a gyerek belőle, elsüllyed, stb.? Megéri kockáztatni?
2015. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A gyerekedről van szó (ha jól értelmezem)

Megéri spórolni 2500 Ft-ot?

2015. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem spórolni akarok hanem szeretem a praktikus dolgokat :) De a csónak megmaradt és vettem egy úszógumit mellé.
2015. jún. 26. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Helyes:)
2015. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!