Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esetleg van aki látott ilyet...

Esetleg van aki látott ilyet eladó hirdetésként?

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]

Csak lejárt hirdetéseket látok vagy olyat ahol nem postáznak..



2015. jún. 24. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem, de ez mire jó?
2015. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mind a kettő olyan kiskád aminek van dugója, van rajta biztonsági háló, és a háló alatt a kádban pedig van egy műanyag rész ami megakadályozza hogy elcsússzon, biztosabban ül.

Első gyerek lesz, és életemben nem fogtam kisbabát. Félek hogy nem tudnám megtartani, kicsúszik amikor a másik kezemmel nyúlok valamiért stb.

Gondolom rutinosaknak feleslegesnek tűnik de én nagyon nem vagyok az :)

2015. jún. 24. 20:41
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért nem tartom jónak, mert ezt nem egyszerű szárítgatni.

Hidd el, belejössz, mindenki volt első babás:)

2015. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem stokke káda van newborn supporttal, megtartja egyedül a babát.
2015. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ne vegyél ilyet, értelmetlen pénzkidobás. Hidd el nekem, tudod te azt a babát tartani, csak ne rakj rá túl sok sampont, mert akkor tényleg csúszós a baba:D De ha féltek, elsőre kérd meg a mamát, mutassa meg, vagy te fogod a babát, párod mosdatja. Egyébként meg ilyet vegyél, sokkal olcsóbb.

Nekem pont ilyen van, csak sárgában:D 6.5 hónapos, most kezdjük kinőni, mert nagyon mozgékony a babám. Ha ilyet veszel, még kiskád se kell. Max a vízspórolás miatt.

2015. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

link meg elmaradt, bocs

[link]

2015. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyivel lehet kényelmesebb neki egy műanyag szűkítő mint egy háló, a funkció viszont ugyan az :)

Sajnos kifutott termék tehát nagyon nem tudom újonnan beszerezni, de egy kádat gondolom nem nyű el egy baba. Babakádat pedig mindenképp vennék.

2015. jún. 24. 20:51
 8/17 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat olvastam volna 3 hónapja szerencsére azóta már 1 hónapos a kisfiam :)

[link]

Nekünk ilyen kádunk van ebbe alapból benne van ahova tenni kell a babát én imádom mivel szerintem nagyon jó és nem is kényelmetlen végül nyugi menni fog :)

2015. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát, ti tudjátok, de én vettem mindhárom gyerekemnek fürdőkádat, néhány ezer Ft-ért. A legkisebb 6 éves, de még simán megfürdik a régi kádjában. Elfér, nagy kád. Ezek meg csak szépek:)
2015. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is a műanyag ülőkét ajánlanám amit az egyik válaszoló linkelt. Megtartja a babát de emellett szabad mozgást is ad a kis kezének és lábának, tudja pancsolni a vizet amit nem csak hogy nagyon tudnak élvezni de a mozgásfejlődésben is nagyon hasznos.

Arról nem is beszélve hogy könnyebb a tisztán tartása, fertőtlenítése ami szintén nem utolsó szempont.

2015. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!