Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esetleg van aki látott ilyet...

Esetleg van aki látott ilyet eladó hirdetésként?

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]

Csak lejárt hirdetéseket látok vagy olyat ahol nem postáznak..



2015. jún. 24. 20:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi fürdeto hálót vettünk, kb ugyanolyan mint a linkedben, csak bármelyik kiskadra passzol. A brendonban vettük, de most nem látom fönn a neten. A hátránya tényleg az hogy mindig szaritgatni kell, és muszáj mindig kimosni, mert ha csak úgy kiteritem akkor egy idő után büdös lesz. De amúgy tényleg kényelmes találmány.
2015. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekunk olyan volt amit a 8-as hozzaszolo linkelt.

Nagyon szerettem,siman elengedheted a babat benne,mert tokeletesen megtartja.nagyon szuper,en ha megegyszer valaszthatnek,ugyanezt vennem.ahogy kinotte,egyenesen a Nagy kadba furdott,mert Mar stabilan ult.

2015. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek nagyon felesleges dolgok. Hidd el, hogy meg fogod tudni fogni a picidet, nem csak a fürdőkádban, hanem bárhol bármikor.

Nálunk apa fürdette mindhárom gyereket születésüktől, sosem fogott előtte kisbabát és mégsem ejtette el egyiket sem, ment neki, ugyhogy nyugi.

Eleve nagyon kevés vízben kell fürdeni egy újszülöttet, hogy ne érje a pocakját a víz az elején, szóval, ha neadjaég beleejtenéd, akkor sem merülne víz alá, de nem fogod elejteni, hidd el. :)

Mi kaptunk egy ilyen kádba rakható ülőkeszerűséget, szerintem tök kényelmetlen volt a babának, nem tudtam a gyerek alá nyúlni, sőt azt tartottam veszélyesebbnek, mert akkor nem a férjem tartottam a kicsit, és mikor végeztünk a fürdéssel nehezebb volt kiemelni belőle.

A sima fürdésnél meg ugye bal kéz a kicsi tarkója alatt, bal hónaljánál átfogva, jobb kéz a kicsi feneke alatt. Vízbe emelés- jobb kéz felszabadul, azzal végig lehet mosni a picit, majd jobb kéz vissz a pici feneke alá és kiemelés a vízből. Nálunk így ment. :))

Elhiszem, hogy ezek a doglok elsőszülő kismamáknak még nagyon meredeknek tűnnek, de olyan könnyen bele fogtok jönni a dolgokba, hogy el sem fogod hinni később, hogy ezen aggódtál. :)) Sok sikert kivánok!! Mikor érkezik a kicsi?

2015. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az elso babamnal szivacs matracot vettunk a kiskadba.Ez tenyleg maceras, mert bebudosodik egy ido utan ha nem szarad meg rendesen.

A masodik babamnal babzsak matracot vettunk, ez szuper.Nagyon gyorsan megszarad, en a sajat akasztojaval szoktam a furdokad fole felakasztani.Masreszt nagyon stabil, kis feszket alkot,barmilyen kadban hasznalhato.Akar a rendes kadban is furdetheted vele,mert nem merul el, hanem lebeg a vizen.

2015. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Augusztusi lesz :)

És gyakran fogom egyedül fürdetni mert a párom későn végez általában.

Csak tényleg aggódok mert olyan kis csúszósnak tűnnek, meg hallottam már több helyről ha nem tartom biztosan és megijed utána nem fogja biztonságban érezni magát fürdetéskor.

Szóval a tipikus kezdő anyuka vagyok aki minden kivédhetetlen bajt kivédene, mert az a gyerek porcelánból van annak is a legtörékenyebb fajtájából :)

De nyugtat a tudat hogy x ezer nőnek a nagy része meg tudja oldani az esti fürdetést.

2015. jún. 25. 05:49
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia. Én is augusztusban szülök és szintén első baba :) a műanyagot én is kényelmetlennek tartottam ezért mi ilyen maci formájú szivacsot vettünk. Tesómék is ilyet használtak és nem panaszkodott hogy bebüdösödött volna (mondjuk télen mindíg jól kicsavarva a radiátoron szárította).
2015. jún. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A maci formájú szivacs tökéletes! Csak jól kikell csavarni, mi igen sokáig használtuk, sose büdösödött be. :)
2015. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!