Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Feljelenthetném ezért?

Feljelenthetném ezért?

Figyelt kérdés

Az unokanővérem teljesen kihozott a sodromból az undorító viselkedésével.

Régen is elég züllött ember volt és sajnos ez nem változott.

Mikor az első kislányát várta akkor is ivott, bulizni járt és (a Magyarországon legális) kábítószert használt.

A kislány koraszülötten, betegen született, nincs kifejlődve a bal melle, mellbimbója és tüdeje, a száját nem bírja rendesen összezárni és a szemével is problémák vannak. Unokanővérem "jó anya" létére (míg a kislányt bent tartották a kórházban és Őt hazaengedték) elment a párjával Görögországba egy hétre és az anyjára bízta , hogy járjon be az Ő! beteg gyermekéhez a kórházba. Három évre rá terhes lett a második gyermekével, vele terhesség alatt visszább fogta magát (nem tudom minek a hatására) "csak" dohányzott és ivott otthon. A kisfiú asztmásan született amit az orvosok kezeltek. El költöztek Pestre ahol a konyha és a háló egyben van szinte, alig van hely és a padlástéren ami nagyon kicsi szintén van egy szoba a gyerekeknek.

Most a kislány 6 éves de nagyon vékonyka, és kicsi, mint egy 2-3 éves, de nagyon okos és szeretnivaló kislány.

A kisfiú 3 éves , de ő nagyon ideges természetű,durva..

Multkor le jöttek hozzánk , már nem tudtak haza menni így ott aludtak, akkor mesélték , hogy van egy héten 3-4 alkalom, hogy elmennek este 6körül szórakozni és be zárják a gyerekeket , a kisfiú a 6 éves kislányra van bízva. Beszélgettem a kislánnyal, velem aludt akkor és mondta ő is , hogy mindig fél , ha megy valaki hozzájuk mert tudja , hogy akkor az anyukájáék ott fogják hagyni őket és olyankor mindíg sírnak.

Másnap hallottam , hogy beszél a gyerekekkel, milyen csúnyán,trágárul.

Aminap jött , hogy elújságolja , hogy megint terhes.

Most ugyanúgy bulizni jár , iszik és a kábítószert sem veti meg.

Engem nagyon zavar , sajnálom a gyerekeket.

Nem tanult a hibájából, mind a két gyermeke beteg lett, a harmadik sem hiszem, hogy kivétel, és mi lesz akkor ha megszületik a baba, őt is a kislányra hagyja?


2015. jún. 26. 03:46
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Miért akarod feljelenteni? A teherbe esest nem büntetik, a bulizás sem, a dohányzást sem. Az ő dolga.

Amiatt tehetsz max feljelentést, hogy egyedül hagyja a gyerekeket. Hogy van e értelme? Két verzió van: a, semmi nem történik vagy b, a gyerekeket elveszik tőle.

2015. jún. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ó te jó ég, szegény gyerekek! Még olvasni is szörnyű.

Családsegítő, gyermekvédelem, vagy ilyesmi talán segíthet.

2015. jún. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leginkább azért tudod feljelenteni, mert egyedül hagyja a gyerekeket. De akkor az apát se hagyd ki a buliból, ő is vastagon benne van, hiszen ő sem marad velük.
2015. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Èn szólnék a védönőnek, ő kimenne családlátogatásra és biztosan látná,hogy vannak problémák. Én szerintem már a nagyobbik gyereken is észre venné,hogy feszült.Aztán intézné a továbbiakat.
2015. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!