Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Őt akkor nyugodtan feljelenthe...

Őt akkor nyugodtan feljelenthetném ezért?

Figyelt kérdés

hát nem is írok semmit.. csak egy linket adok: [link]


ez engem olyan szintem úgy mond sokkolt, hogy az nem igaz.. jó, hogy nem oltást árul valaki...


2013. jan. 10. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
szerintem feljelenthetnéd,nem legális hogy ezeket árulja,ha az lenne nem itt keresne rá vevőket
2013. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne legális? Nem tiltott áru a chip.
2013. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ratata ***** válasza:
0%
simán hisz a mai világban bárki bárkit bármikor bármiért feljelenthet pláne ha igaza van
2013. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, hogy most ezért fel lehetne-e jelenteni. De akinek van egy kis csöpnyi esze, nem rendel innen, főleg ha nincs chip leolvasója (ami nem 1-2 Ft). Ki tudja mi a szart sóznak rá.

Ja és az adatbázisba történő regisztrálást ugyanúgy csak az állatorvos tudja megcsinálni, amiért ugyanúgy kell fizetni, ami nálunk kb 1500 Ft volt tavaly augusztusban.

Akkor inkább kifizetek többet, de tudom, hogy tényleg rendben lesz a kutyám chipeltetése.

2013. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
nincs ezzel semmi baj . teljesen legális. nincs az előirva sehol sem, hogy csak az állatorvosnál vásárolhatod meg a chipet.
2013. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minimum vásárlás 10db. Nem lehet, hogy állatorvosoknak árulja? Mondjuk ő egy gyártó.
2013. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ráadásul számlaképes.
2013. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De jó annak akinek a jelen gazdasági helyzetben az az egyetlen problémája,hogy kit jelentsen fel!

Dédnagyapám idejébe is így volt...hát nagyon szomorú!

2013. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bárkit feljelenthetsz ha attól jobban érzed magad, más kérdés hogy semmi értelme.


Egyébként nagyon kétlem, hogy aki nem ad az orvosnak 3500 Ft-ot az inkább vesz 10 db-ot féláron. Szaporítók talán megvennék, de azok meg szerintem magasról szrnak arra, hogy chippel vagy anélkül adják-e a kutyát.

2013. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ratata ***** válasza:
hát ezt nem hiszem el. kösz. miért baj ha az igazat írtam?
2013. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!