Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzböl életk meg egy...

Mennyi pénzböl életk meg egy honapba (ha anyuka egyelöre gyesen vagy gyeden van? hány gyermeked van?

Figyelt kérdés

férjem amit keres és kézhez kap az kb 500 .ezer

ebböl két dolog biztos elmegy (kocis és ház hitel)

jelenleg van két gyermekünk

5 éves és 2 éves

visszamenni sajnos nem tudok megszünt a cég jelenleg leveleözön tanulok saját magam állom a tanfolyamot idén végzek


szeretnénk még egy babát bevállani.

te hogy döntenél ha sikerülne elhelyezkedni elmennél egy két évet dolgozni és ugy jöhetne aharmadik vagy most folytatolagosan.


én most szeretnék haramdikat és ha már az is ovis akkor dolgozni

31 vagyok

férjem 34


2015. jún. 28. 14:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%
Hát ebben a korban már nincs hova várni. Viszont elég kevés a pénz. 2 gyerekre még neccesen ok, de 3ra ez èdes kevés.
2015. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ti mennyiböl éltek? hány gyermek van
2015. jún. 28. 14:26
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Mi kb 350.000.- ből élünk, ház havi 80ezer (hitel+lakástakarék). 3 autónk van, mind hitelmentes.

Kényelmesen kijövünk (2 éves a fiunk), de még egyet gyesre nem vállalnék. Az már lemondásokkal járna.

2015. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%

Bárcsak az én férjem is 500.000 keresne. A fejünk se fájna.

Én ha mindent kifizetek 40.000ft marad egy hónapra. 1 gyerekünk van.

2015. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
1-es: 31 évesen miért ne várhatna még legalább két-három évet?
2015. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

mi 320 ezerbol élunk. 1fiunk van. hietelek nincsenek. ház, auto van.

kényelmesen kijovunk, szépen tudunk is sporolni.

2015. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Miért van három autó egy olyan családban, ahol van apa, anya, 2 éves gyermek? (A kérdésem komoly, nem provokáció, kíváncsi vagyok.)
2015. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%
Hello! En jövőhónaptól gyesen leszek, eddig ugye gyed volt. 1 gyerek van, nagy haz 2 auto, motor. Ferjem 5-600 között keres + az en jarandósagom eddig 100 ezer körül volt, most mar a gyes 25 körül lesz azt hiszem. Kijövünk, mert felretenni a kis vallalkozasunkbol teszünk, illetve nagyobb dolgokra abbol gyüjtögetünk pl tavaly az en kocsimat csereltük kp- ra. Nyaralas ilyesmi. A mindennapokra meg elmegy a fizu. Ha lesz meg egy gyerek akkor meg megleszünk, de en nem akarom leadni a megszokott színvonalat.
2015. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem a 3. gyerekkel még várhatsz pár évet, addig staibizálódhattok anyagilag. Csak azért, mert úgy szeretnéd, ne vállald most a 3.-at. Tanulj, dolgozz, a 3-kal ráérsz 36-38 évesen is. ha most bevállasz még egyet, az számomra felelőtlenség.

Mi olyan 250-et keresünk ketten, számlák, autóhitel,tankolás (párom autóval jár dolgozni) az olyan mínusz 140 eft, mi alig vagyunk meg ebből 3-an.És abszolút nem élünk nagylábon.

2015. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
500 kevés, meg necces? (plusz meg még ami a gyerekek után jár) ne túlozzunk már... jó, aláírom, van akinek ez kevés, na de azért a nagy átlag örülne ennyinek. Nekünk 280 jön be egy hónapban, egy gyermekünk van, de nagyon szépen élünk, nem kell fillérezni a hó végén sem...
2015. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!