Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 2 éves fiadnak van (vagy...

A 2 éves fiadnak van (vagy lesz) babakonyhája?

Figyelt kérdés

Eddig autó volt mindenek felett fiamnál, mással nem sokat játszott.

De ma pl a szekrényből szedte elő a serpenyőt, és adtam hozzá egy fakanalat, el is szaladt vele játszani. Sütit szoktunk együtt sütni.

Nemsokára névnapja, kaphatna. De nem tudom, mennyire jó ötlet.


2015. jún. 28. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
1,5 éves unokaöcsém kapott, én furcsának találtam, a saját fiamnak biztos nem vennék, de ettől függetlenül ő szeret vele játszani.
2015. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Miért furcsa? Komolyan kérdezem.
2015. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Szia,miért ne? Tudom,olyanok válaszát várod,akik kimondottan a fiuknak vettek babakonyhát,mert az enyém ugyan még csak 2 napos,de lesz neki,mivel a 2 éves nővérének van :) viszont simán vennék is neki,ha úgy látnám,komolyan érdekli. A lányom is kapott vonatot sínekkel miután mindig azzal játszott a játszóházban. Szerintem ilyenkor még minden érdekli őket,ismerkednek az élet dolgaival,én semmi pénzért nem folytanám ezt belé csak mert a társadalom inkább lányos játéknak ítéli meg.
2015. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1-es, miért lenne fura, főleg, hogy apa szakács? (bár szeretnénk, ha felnőttként nem lenne vendéglátós...)


Akkor lehet, veszek neki.

2015. jún. 28. 19:53
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Persze, hogy van. Nálunk apa nem szakács, de ettől még miért ne szeretne főzicskézni? Babája is van, mi vettük neki. Ugyanolyan szerepjáték, mint a többi. Egy játéklehetőség, semmi más. Ha tetszik neki, ne is gondolkodj rajta! :)
2015. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit fura, de ha belegondulnk, ez azért nem olyan, mint a babázás... Főzni pasik is szeretnek, a legtöbb főszakács, mesterszakács pasi :) Szóval a főzés végülis nem csajos dolog.
2015. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
De a babázás miért furcsa egy kisfiúnál? Ő nem fog babázni apaként? Miért kell egy kisfiúba már a kezdet kezdetén belenevelni hogy a főzés és a gyereknevelés az asszony dolga?
2015. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Nyugodtan megveheted. Ugyan az én fiamnak nincs, meg ő már nagyobb, mint a tiéd, de ha úgy adódott volna, én is simán vettem volna neki. Ez nem olyan tipikus csajos játék.
2015. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha látnám, hogy eljátszana vele, akkor vennék, persze. Igyekszem elkerülni, hogy feleslegesen beleneveljem a gyerekbe a hagyományos nemi szerepeket (anya főz, apa dolgozik).
2015. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
A fiamnak is van, es eszembe se jutott, hogy ne kapja meg.
2015. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!