Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 2 éves fiadnak van (vagy...

A 2 éves fiadnak van (vagy lesz) babakonyhája?

Figyelt kérdés

Eddig autó volt mindenek felett fiamnál, mással nem sokat játszott.

De ma pl a szekrényből szedte elő a serpenyőt, és adtam hozzá egy fakanalat, el is szaladt vele játszani. Sütit szoktunk együtt sütni.

Nemsokára névnapja, kaphatna. De nem tudom, mennyire jó ötlet.


2015. jún. 28. 19:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Fiamnak piaca volt, azzal imádott játszani, jobban érdekelte. A 2 között vaciláltunk mi is, végül a piac jobban tetszett neki. Viszont az oviban rengeteget játszanak a babakonyhával, ott fából van (jó strapabíró). Unokaöcséimnek (mind3nak) volt, van babakonyhája, kiegészítőkkel, imádják.
2015. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha érdekli, megvenném, annak ellenére, hogy egyik fiamnak sem volt.
2015. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Van hàt :) inkàb azt nyúzza, mint a màrkàs làbasokat, vagy teflonos serpenyőt. Ikeàban akadt rà, alig lehetett elràngatni onnan, úgyhogy karàcsonyra kapott egyet. Fehér szìnű. A boltban ahol vettük mondtàk, hogy nagyon sokan vesznek fiúnak is.

Ha valaki ebből valamire következtetni szeretne, ami a nemi identitàs kérdéskörét érinti, az jó nagy marha, de legalàbbis baromi korlàtolt.

2015. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen, van neki, imádja. Amúgy igazi fiú, ettől ne izgulj. :)

Azóta már ovis, de még most is szereti, sőt az oviban is szoktak főzni más fiúk is, lányokkal együtt is. Nincs ezzel baj, férfiak is szoktak főzni, nem? Örülj neki, is hogy más játék is érdekli.

2015. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet.


Egyáltalán nem értem, mi a rossz ebben...

2015. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenki kapta a zöld kezet (nekem minden válasz hasznos volt).


Akkor addig még meggondolom, azaz meglátom, tényleg játszana-e vele. Mert eddig csak az autók, járművek érdekelték. Jó lenne, ha néha mással is ellenne. És talán a konyhával együtt is jobban tudunk játszani, mint az autókkal...

2015. jún. 29. 10:06
 17/17 anonim ***** válasza:
Anyuka ( én) Apuka szakács szóval tuti hogy kap majd a fiunk is kiskonyhát :) jó dolog és fejlesztik is őket. Nem kell mással foglalkozni.
2015. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!