Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babája csak a Nuk cumit fogadta el? Hol szoktad venni?

Figyelt kérdés
Kislányom még ajándékba kapott egy nuk cumit ami 0-6 hósnak való, de már újat vennék mert elég kopott, meg már 7 hónapos a babám. Próbáltam neki másik fajtát, de kiköpi. Dm-be ma akartam venni, és ott nem kapható.

2015. jún. 29. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Nukot vettem először a babámnak a tescoban, de az enyém csak mamot fogadta el.
2015. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rossmannban is szokott lenni, meg azt hiszem a Brendonban is.
2015. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a Rossmannban vettem szinte mindig!
2015. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi a müllerben vettük.
2015. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tesco-ban szoktam látni.

De szerintem ugyanilyen formájú, de más márkájú cumit is vehetsz neki, szerintem elfogadja, elvégre ő nem hinném, hogy tudná, mi van a csomagolásra írva :) A fiam is ilyen volt, csak azt a formát fogadta el, amit először kapott, ilyet: [link]

Hiába próbáltam neki később mást, azokat kiköpte, de ebből a formájúból bármelyik márka jó volt neki.

2015. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!