Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Ezekből milyen ételt...

SOS! Ezekből milyen ételt főzhetnék a gyerekeknek? Sajnos kifogytam pénzből?

Figyelt kérdés

Nemtudom mikor jön a csp, de már 1 hete az itthoni dolgokaat éljük fel ugyhogy sajnos alig van már valami. 3 gyerekre kéne ezekből főznöm valamit.

1kg liszt, 4 tojás, fagyasztott húsleves, kb fél kiló krumpli, fél kiló májkrém, fél kiló baromfi párizsi, fél iló rizs, fél liter tej, vaj, és van némi száraztészta is (durum) . Mi hozhatnék ki belőle? És meddig kell így lenni, mikor lesz családi mert mondták hogy csütrötökön de halootam azt is hogy pénteken.


2015. jún. 30. 08:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%

Krumplis tészta.

Másik nap a leves és rántott párizsi, ha van hozzá tojásod.


Nincsen a gyerekeknek nagymamája, aki főzne két napig valamit nektek?

2015. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Krumplis tészta, a húsleves májgaluskával, rántott párizsi rizzsel, lángos, tejbe rizs.
2015. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Máj nincsen meg nagymama sem.
2015. jún. 30. 09:01
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Krumplis tészta jó ötlet.

Májgaluskát tudsz csinálni májkrémmel! [link]

Vizes palacsinta, ha van lekvár vagy kakaó bele. [link]

Rizs+rántott párizsi, ha nem tudod kirántani akkor csak kevés olajon egy kis hagymával pirítsd le, és keverd össze a rizzsel.

2015. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Zsemlemorzsám nincs, de ez a rizses összekeverés ez jó ötlet, köszi :)
2015. jún. 30. 09:15
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Máj nincs, de májkrémből is lehet májgaluskát.
2015. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Értem de nincs hozzá zsemlemorzsa :(
2015. jún. 30. 09:45
 8/32 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom pontosan mennyibe kerül egy zacskó zsemlemorzsa, de szerintem 200 Ft alatt van. Nincs annyi pénzed sem? Kenyeretek van, vagy azt sem esztek családi pótlékig? Elvileg száraz kenyeret ledarálva is lehet csinálni házi morzsát, bár én még nem csináltam sosem.
2015. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%

"Elvileg száraz kenyeret ledarálva is lehet csinálni házi morzsát, bár én még nem csináltam sosem."


A gyakorlatban is lehet.

2015. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nincs semmi pénzem. Csinálok pörköltet a párizsiból és hozzá rizst. Köszi a válaszokat :)
2015. jún. 30. 10:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!