Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen negatív vagy pozitív...

Milyen negatív vagy pozitív megjegyzést kaptál már az anyaságoddal, nevelési stílusoddal kapcsolatban és kitől?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 15:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves 9.!

"példaértékűen lerendeztem egy "nagyjelenetet" a játszóházban, körbeálltak az anyukák, de azért, hogy elismerjék a módszeremet"

Ez a módszer nagyon érdekelne engem, nagyon akaratosak a gyerekeim, és nagyon okosak. Megírnád?

2015. júl. 7. 14:53
 12/13 anonim ***** válasza:

Persze:) DE a fiam, amint írtam autista, vizuálisan gondolkodik.

Összevesztek egy játékautón, üvöltés, bunyó. Az én kölkömet rögtön arrébb vontattam egy nyugis sarokba, először megölel, nyugtat.. ha már tud rám figyelni, noteszt, ceruzát elő, rajzolok. Autó, gyerekek. Lebontom részekre. Első ábrán az autó a másiknál van, odarajzolom az enyémet, amint rángat, majd tilos felkiáltássl áthúzom. (ehhez hozzá kell tenni, hogy ismeri a kreszt betéve, érti a tilos jelzéseket)

Második ábra. Fiam áll a m,ásik mellett, vár. Ez zöld pipa.

Harmadik, a másik kiszáll, fiam be. Ez is pipa. Közben magyarázok folyamatosan a rajzokhoz. Egyszerűen tőmondatokban. Mit szabad, mit tilos.

A fiam kezd lenyugodni, felajánlom, hogy iszunk egy üdítőt a büfében. Megissza, már nevet. Odamegy a játékautóhoz és várja a sorát. Közben mutatom az ábrán a következő lépést..

2015. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
tudhatsz rajzolni...
2015. júl. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!