Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ha most bármilyen...

Anyukák! Ha most bármilyen hobbira lenne időtök, mit próbálnátok ki vagy kezdenétek el?

Figyelt kérdés

Most az alvást és a kedvenc könyv kiolvasását hagyjuk, tudom, hogy senkinek nincs semmire ideje a gyerkőc mellett :D


De ha lenne! Mit csinálnátok szívesen hobbiszerűen?


2015. jún. 30. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
A komoly kutyázás lenne az.
2015. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

En csinaltam a hobbimat, mar iskolas lesz, most is muvelem, verseket irok.

Ha lenne meg idom, agykontroll tanfolyamra mennek, es rajzolni tanulnek. 😊

2015. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Sportoltam a fiam mellett. Az volt a hobbim. Most terhes vagyok a tesóval, így nem nagyon tudom csinálni, de ha megszületett, akkor ahogy lehet elkezdem!
2015. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kirakóznék. Vennék egy 10.000 db-os nagy puzzle-t és kiraknám a nappali szőnyegén. :-) Erre esélyem sincs most egy 10 hónapos és egy 4 éves kiscsaj mellett. Most csak kicsiket (1000 db-os) rakok a konyhaasztalon a terítő alá rejtve.
2015. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyelveket szeretek tanulni, és sok regény ötletem is van, amit megírnék, ha lenne rá időm.
2015. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utazgatás, geoláda-keresés, szellemfalvak felkeresése és fotózása, az összes magyarországi várrom meglátogatása.
2015. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

vagy rajzolnék

szeretnék egy nagy képet rólunk, és sokkal többet ér kézzel készítve, mint bármely fénykép

és egyéb célokat megrajzolni, amiket szeretnék az életben(ezt olvastam, és be is jött, a férjem is hamarabb megrajzoltam, mint ahogy megismertem, kockás sapkában és kockás sapkája van :D)


vagy tanulnám tovább a zongorázást egy olcsó tanítóprogis szintin, eseteg tanárral, tanulnék sok szép számot


vagy, ha ide lehet számítani, elmennék egy könyvelői(ez szakmába vágna), vagy vendéglátós tanfolyamra, ki tudja mire lesz jó később alapon


készítenék és szerkesztgetnék normális családi fotókat, nem csak sitty sutty lenne, a valós életből


sokat tópartoznék, nyársalás, stb, nem tudok horgászni, de szeretek, ha kifogok egy 5 cm-es minihalat, annak is úgy örülök :D de ezek társaságfüggő dolgok, valakik mellett ugyanebben a szituban belehalnék az unalomba..mindenesetre jobban tartanám a barátokkal a kapcsolatot

2015. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szívesen megtanulnék festeni. Mármint úgy rendesen, nem csak autodidakta módon, hanem tanártól.


Meg valamilyen hangszeren játszani is jó lenne megtanulni, legeslegjobban bendzsózni szeretnék, de igazából nem játszom semmin, csak billentyűsön el tudom játszani a boci-bocit :D


Ha lenne több időm (meg több pénzem méterárura és szabásmintára), akkor többet varrnék, mert ugyan valamennyire tudok, egyszerűbb dolgokat, de jó lenne ennél sokkal jobban megtanulni, és jó cuccokat készíteni.

2015. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jobb agyféltekés rajztanfolyam. Ezer éve el akarok menni egy ilyenre. Ha a kisebbik lányom is ovis lesz, akkor belevágok :-)
2015. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én dúla szeretnék lenni... remélem még nem lesz késő belevágni.
2015. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!