Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mihez kezdenétek? A büszkeség,...

Mihez kezdenétek? A büszkeség, a saját véleményetek vagy más, kívülállók véleményére adnátok és úgy cselekednétek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, van egy 5 éves kislányom (igen, már kérdeztem itt korábban is) és jelenleg babát várok, 8 hetes terhes vagyok. Úgy döntöttem megtartom, ez nem kérdés. Viszont a gyerek apja... Elsônek nagyon jól fogadta, de mivel nem ujjongtam, hogy 'húúú, ezaz, úgy vágytam rá' meg nem hajtogattam, hogy mennyire szeretem, ô folytatta a párkeresést. És bár kétlem, hogy nagy sikere lenne (nem rosszindulat, csak láttam hogy milyen a családja, és ha valaki meglátja, fejvesztve menekül), de megmondtam, hogy így nem lehet vele tervezni meg stb, és mivel ô kicsit messze lakik, így csak facebook-on tudunk jelenleg kommunikálni, ahol ô letiltott neg minden. Bár ez nem megoldás szerintem. Aztán beszéltem a védônôvel, meg van pszichológus is, akivel beszéltem tegnap és ô is ugyan azt mondta: meg kéne próbáljam rendezni, mégha ilyen is az ember, hátha csak 'bezsongott'. Most akkor tényleg nekem kéne tegyek ezért a kapcsolatért?
2014. szept. 9. 07:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Közölném vele azért, hogy babát várok, de ennyi. Különösebben nem futnék utána.
2014. szept. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tudja. Pozitív teszt után leültem, hogy átgondoljam mi is van,lesz stb... Ezután írtam egy sms-t, hogy muszáj beszélnünk, nagyon fontos... és beszéltem is vele... aztán ô nagyon akarta a babát, tartsuk meg, neveljük fel együtt... Csak épp nem láttam, hogy erre törekedne.
2014. szept. 9. 07:34
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
14 évesen szültél, és most úgy gondolod, hogy megtartod a mostani terhességedet???? Nem éltek együtt, gáz a családja és te mégis ragaszkodsz hozzá? Most miből éltek? Van munkád meg ilyesmi?
2014. szept. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hmmm... az én történetem hosszú és talán nem is ide való, néha azt hiszem valami kalandregénybôl loptam a történetet. És igen, nem ölhetek meg egy babát, nem tudnék úgy élni, hogy én valakit megöltem. Attól mert legális, nem helyes. És kaptam munkát, csak kiraktak az utcára és a munkámtól 130 km-re kerültem, hogy legyen hol aludnunk a lányommal. Kicsit félresiklott az életünk, de épp azon vagyok, hogy megjavítsam. És ha így alakult, hogy babánl lesz, akkor hát ... okkal történik minden. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell.
2014. szept. 9. 07:50
 5/24 A kérdező kommentje:
A kérdés csak az, hogy tényleg nekem kéne utána kaparkodnom?
2014. szept. 9. 07:51
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Te legalább olyan "gáz" vagy, mint állítólag az ő családja! Ha láttad milyen a családja, te miért nem menekültél fejvesztve? Miért kellett egy ilyen embertől még egy gyerek?

Nagyon felelőtlen vagy, és sajnálom a gyerekeidet.

2014. szept. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát... én nem tanítom arra a lányomat, hogy üssön, rúgjon másokat, beszéljen csúnyán. Én amúgy kerestem épp másik helyet, ahová mehetnénk, mert mi náluk laktunk, elôtte nem ismertem a szüleit... de szerintem nem ez a kérdésem lényege. No meg ha olyan rossz lennék, már rég nem velem lenne a lányom, hanem valami nevelôszülônél.
2014. szept. 9. 08:00
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerek is az övé?
2014. szept. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem.
2014. szept. 9. 08:08
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem Nem kellene utana menned, hiszen jelezte a szandekat. Letiltott mindenhonnan. Csupa becsulet..... Jol meg kell gondolnod, tudod e vallalni a kicsit is. Ha egyedul neveled az 5 evest...Irom en ezt neked, 40 evesen es 10 hetes terhesen.
2014. szept. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!