Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti a párotok mellett...

Anyukák! Ti a párotok mellett maradnátok, vagy próbálnátok lépni a srác felé?

Figyelt kérdés
A problémám az volna,hogy a párommal 6 éve vagyunk együtt,született egy gyermekünk,Ő két és fél éves.De a párommal nem túl jó a viszonyom,sokat veszekszünk,elhidegültünk egymástól,és úgy érzem,minket már csak a megszokás tart össze,meg a kislányunk,akit nagyon imádunk.Na a kérdés azért vetődött fel,mert van egy srác,aki nagyon helyes,kedves,és ugy vettem észre,hogy érdeklem.Elég sokat közlekedek a munkahelye előtt,mert arra van a bölcsi,az én munkahelyem,a bolt,minden.És ha arra járok,akkor mindig kifut,a kislányomnak hoz lufit,ha meglátja,bohóckodik vele,ha egyedül megyek arra,akkor is egyszerre kifut,mosolyog,és az a nézés levesz a lábamról.Tegnap is megyek el az étterem előtt,elhagytam az ajtót,hallottam,hogy odafutott(kb. két lépéssel hagytam el az ajtót),visszanéztem,és ő meg engem nézett,integetett,meg mosolygott.Aranyos volt.Fura hogy amikor találkozom vele,akkor olyan érdekes érzésem van.Nem is ismerem,de mintha ezer éve ismerném.Nem tudom mit csináljak.Ti mit tennétek a helyembe?
2011. máj. 28. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Kiverném a pasit a fejemből és megpróbálnám rendbehozni a dolgokat a párommal.


Hülyeség lenne feladni a biztosat a bizonytalanért.

2011. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Én megpróbálnám rendezni a párommal a dolgot.

Ha minden erőfeszítésünk ellenére sem működne ,akkor kilépnék a kapcsolatból, és csak EZUTÁN újítanék be bárkit is.

De ez csak az én személyes véleményem.

2011. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, hogy milyen lenne a párod nélkül! Ha úgy érzed, megkönnyebbülnél, akkor menjetek külön utakon, de semmiképp se csald meg. Gondolj bele, hogy hogy bírnád ki azt, hogy néha jönne a kislányért, és hogy a szemébe tudnál-e nézni, amikor "elszakítanád" tőle a gyereketeket. Mert ugye ha elváltok, neked ítélné a bíróság, de elég nagy megrázkódtatás lenne számára. Lehet, hogy most nagyon drámaian fogalmaztam, de képzeld magad a helyébe. És még egy dolog: egy idegen SOHA nem fogja úgy szeretni a gyermekedet, mint a vér szerinti apja. Azért írom ezeket neked, mert anno nekünk is volt egy ilyen mélypontunk a párommal, én félre is léptem, de egy életre megbántam, és köszönetet mondhatok az égieknek, hogy végül mégis a párommal maradhattam, és hogy ő is velünk van. Nagy törés volt ez mindkettőnknek, de meg tudtuk beszélni, és boldogabbak vagyunk mint valaha.
2011. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

gondold végig, hogy tudnál-e nélküle élni. hogy utána menné-e, amikor kilép az ajtón.

én egy olyan házasságban nőttem fel, ami egyáltalán nem működött. akkor házasodtak, amikor születtem, de mióta az eszemet tudom nem működött. ebben éltem 18 évet. veszekedés, hideg légkör...amikor érzed a szüleiden, hogy máshol lennének. szerintem borzalmas és sajnos valamiért nekem is mindig tönkremennek a kapcsolataim(ugyanazokat az érzelmi köröket futom, mint a szüleim), mert hidd el ez rányomja a bélyegét egy gyerekre. tehát ne a kislányotok tartson benneteket össze, mert az neki csak rosszabb.

ha te tudsz nélküle élni és úgy érzed kell is, akkor tedd meg. ha nem, akkor próbálj valamin javítani. a fő az, hogy legyél biztos a döntésedben.

2011. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pároddal a kapcsolat menthetetlen, és újabb pasi nélkül is szétmennétek, akkor zárd le, menjetek külön.

Csak ezután kezd újabb kapcsolatba.

De a saját gyereked érdekében én azt mondom, tegyetek meg még egy próbát, és próbáljátok rendbe tenni a kapcsolatotokat.


Erről az új fickóról a leírtak alapján nem tudsz még semmit, kár belehabarodni. Lehet, hogy csak flörtől, de esze ágában sincs komoly kapcsolatba lépni egy kisgyerekes anyukával.

2011. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező!! Nagyon szépen kérlek hogy ne tedd még jobban tönkre a mostani kapcsolatodat egy fellángoló érzés miatt!! Igen ott van a közös gyermeketek amit ketten terveztetek,és próbáld megoldani a gondokat kettőtök közt!! néha annyi a legjobb megoldás ha ráhagyod a dolgokat!! Beszélgess a pároddal el hogy mit érzel most a kapcsolatban,hogy min kéne változtatni,persze higgattan!!! Nem kell az újjj pasi!!!!
2011. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nem tudok annál jobbat írni, mint az előttem szólók. Beszéljétek meg, kinek mfáj, mi zavarja a kapcsolatban, miért nem tud kiteljesedni. Utána bújjatok össze, szeressétek egymást, és gyönyörködjetek a közös gyümölcsötökben, a lányotokban!!

Tessék küzdeni a kapcsolatért!!!

2011. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, én nem hiszek a rossz házasság megjavitásában. Persze fontos, hogy beszélj a férjeddel is, és végiggondold, szereted-e még, de azt a gyerek is megérzi, ha nincs rendben otthon minden, ezt saját bőrön is tapasztaltam, gyerekként és most anyaként is. Tehát magadra külön és az összességre is gondolj, egy rossz házasság nem jobb, mint két különélő normális és kiegyensúlyzott szülő, szerintem.
2011. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ami nem megy, azt nem kell eröltetni. Gondolom már nem egyszer megpróbáltátok helyrehozni a dolgokat a férjeddel, de ha még mindig csak a gyerek miatt vagytok együtt, hát épp itt az ideje a békés elválásnak. Szerintem egy gyereknek is jobb, ha két kiegyensúlyozott boldog szülője van, még ha külön-külön is, mint ha két boldogtalan emberrel élne egy fedél alatt.

Mindenképp zárd le a jelenlegi kapcsolatod, mielőtt újba kezdenél, addig szerintem nem érdemes túlbonyolítanod a saját dolgaidat sem.

2011. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nem tudom, hány éves vagy, de úgy beszélsz meg áradozol arról az ismeretlen srácról, mint egy éretlen bakfis az első randi előtt. 20 évesnek gondolnálak max. Ha ennél idősebb vagy, akkor inkább azt ajánlom, szállj kicsit magadba és még rágódj egy keveset azon, hogy miért ment tönkre a kapcsolatod a pároddal. Ez elsőbbséget élvez a sráccal meg a fellángolásokkal szemben. Én igenis megpróbálnám megmenteni a kapcsolatunkat bármi áron. Szerintem az hiányzik neked, hogy kicsit romantikázz a pároddal. Jó érzés újra szerelembe esni, de akkor is... felelősségteljes nő vagy, nem bakfis.


Írd már meg kérlek, hány éves vagy, mert nagyon érdekel. Én 21 évesen gondolkodtam így. 30 évesen már kicsivel több eszem van ennél. Meg szerintem a srác is csak kötődik veled, nem hiszem, hogy például a lányodat úgy tudná szeretni, mint az édesapja. És az alapján, amit leírsz, ő is elég éretlen lehet...

2011. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!