Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Homokozóba tényleg csak...

Homokozóba tényleg csak mezítláb lehet menni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 hónapos ma voltunk először az új lakóhelyünk játszóterén úgy hogy más anyukák is voltak és ránk szóltak hogy szandálban nem lehet a homokban a fiam. Nem szeret mezítláb kint lenni és nem is megy túl stabilan cipő nélkül. Plusz folyamatosan megyek utána mert nagyon izgága meg elveszi a többiek játékát. De most én is vegyem le a cipőm? Végül elgagytuk a homokozót.
2015. jún. 30. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én még ilyet nem hallottam. Kérdezd meg, hogy ez a játszótér szabálya-e vagy az övüké? Ha a játszótéré, akkor ki kell írva lennie. Ha nem, akkor pedig menjen a pici szandálba nyugodtan. Akinek meg nem tetszik, az nem nézi.
2015. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindegy. Mármint, én még kamasz vagyok, de régebben mindig kiültem a játszótérre unalmamban, és ott minden kisgyerek szinte papucsban, szandálban volt. Lehet hogy ők ott ilyen szabályt "alkottak", de szerintem nyugodtan lehet szandálban..
2015. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Jesszusom, miért kéne mezítáb menni, ez hülyeség! És veszélyes is, sose tudhatod nincs-e üveg vagy söröskupak vagy elég egy játék szúrós tartozéka, ami megszúrja vagy megvágja a lábát. Biztos vagyok benne, hogy nincs ilyesmi kiírva, ez csak pár elmebeteg anyuka agyszüleménye! Tojj a fejükre!
2015. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme? Nem akarják, hogy piszkos legyen a homok, vagy mi? Vicc :D
2015. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Biztos egy gyerek cipőjétől lesz piszkos a homok... csak épp lehet éjjel belepisilnek a macskák :P :P
2015. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Otthon esetleg megmondhatják, de egy játszótéren? Na ne:) Szandálban nyugodtan belemehet!
2015. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az első döbbenet után megkérdeztem volna, hogy ez mégis milyen szabály? Mi az, hogy nem lehet bemenni a homokozóba csak mezítláb? Én személy szerint megőrülök, amikor az 5 évesen leveszi a homokba a cipőjét és a zokniját. Ha ez nem tetszik az ott ücsörgő anyukáknak, megkérdezném, hogy egész nap itt ülnek-e és őrzik a homokozót?
2015. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ezt egy anyuka mondta, vagy többen is? Ha a galambok odakakálhatnak, akkor mi baja lesz a homoknak egy babalábtól? Ne hagyd már magad ennyire befolyásolni!
2015. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha ez nincs kiírva, akkor nincs ilyen szabály. Mellesleg én még ilyesmivel sehol nem találkoztam, pedig van egy majdnem nyolcéves gyerekem, költöztünk rengetegszer, szóval megfordultunk már nagyon sok játszótéren, de sehol nem találkoztunk még olyan elvárással, hogy cipőben ne lehessen bemenni. Arról nem is beszélve, hogy homokozni nem csak nyáron, melegben szoktak a gyerekek, hanem tavasszal és ősszel is, amikor még nincs olyan meleg. Olyankor is vegyék le a cipőt? Vagy olyankor nem számít? Micsoda hülyeség ez?
2015. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Dehogy. Valamelyik anyuka agymenése. Én például nagyon nem szeretem, ha a játszótéren mezitláb vannak a gyerekeim. Itthon a kertben oké, ott tudom mi van a fűben, sőt szeretem is, ha úgy rohangálnak, de a játszótéren nem.
2015. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!