Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Homokozóba tényleg csak...

Homokozóba tényleg csak mezítláb lehet menni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 hónapos ma voltunk először az új lakóhelyünk játszóterén úgy hogy más anyukák is voltak és ránk szóltak hogy szandálban nem lehet a homokban a fiam. Nem szeret mezítláb kint lenni és nem is megy túl stabilan cipő nélkül. Plusz folyamatosan megyek utána mert nagyon izgága meg elveszi a többiek játékát. De most én is vegyem le a cipőm? Végül elgagytuk a homokozót.
2015. jún. 30. 16:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

3-4 anyuka mondta. Kiirva nincs, férjem direkt lement megnézni. Meg is kérdezte, azt mondta egy másik anyuka hogy ez így szokás mert a gyerekek belelépnek a kutyakakiba is aztán meg viszik a homokozóba, fogdossák a többiek. Minden esetre úgy döntöttünk hogy másik játszótérre fogunk járni mert nem hiányzik hogy kiutáljanak. Ezek szerint máshol nincs ilyen "szabály".

Köszönöm a válaszokat.

2015. jún. 30. 20:26
 12/17 anonim ***** válasza:
Ahol élünk csaknem az összes játszótéren jártunk már, de az országban is több helyen, még soha ilyent nem hallottam. Irtó beteges. Nyitott játszótéren, ki-be járnak a macskák, még nagyvárosban is, a galamboknak pedig olyan mindegy. Tegyük fel, hogy bemennek a gyerekek kakis cipővel a játszótérre, lecsúsznak a csúszdán vele, másznak a mászókára benne.. A gyerekek kézzel ugyanúgy megfogják ezeket a játékokat, a mászókán a létrát, a csúszda lépcsőjét, a fűbe beleragad. A szél pedig szanaszét fújja. Én egyébként a gyerekemnek nem szoktam engedni, hogy olyan helyen menjen a fűbe, ahol nyilvánvalóan a kutyákat is kakiltatják, a játszótéren fogott már meg galambürülékes korlátot, utána azonnal mostam is meg a kezét szappanos vízzel. Homokozó után is megmosom. Az a 3-4 anyuka jobban tenné, ha a játszótérre kiírná, hogy belépni csak cipővel még ősszel is, vagy 15 fokban is. Az én gyerekem még 10 fokban is homokozott már, akkor is vegyem le a cipőjét? Ritkán tapasztal az ember ekkora kollektív butaságot.
2015. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságot még nem hallottam. Akkor vigyél váltócipőt vagy nemtom. De akkor tényleg a madarakat meg a macskákat is tiltsák ki a homokozóból.
2015. júl. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
dehogy ez szamárság néhány anyukának az eszement ötlete.
2015. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nem mennék másik játszótérre... Mit tudnak csinálni, kihívják a rendőrséget, mert szandi van a gyerek lábán? :))
2015. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én se mennék emiatt máshová. Ha valamelyik beszól, nyugodtan mondd meg, hogy kutyakais lábbeliben amúgy sem engednéd játszani, és egyébként is megbizonyosodtál róla, hogy "tiszta" a cipője, már amennyire egy utcán hordott cipő tiszta. Nem piszkosabb, mint a homok.
2015. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Egyébként is hülyeség ez a kutyakakis dolog. Az én gyerekemnél mindenképp, mert most kezdett el járni. Nagyrészt babakocsival közlekedünk és csak olyan helyen teszem le ahol garantáltan nincs kutyakaki
2015. júl. 3. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!