Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha lenne egy gyereketek és a...

Ha lenne egy gyereketek és a férjed viszonyt folytatott volna valakivel amit már lezárt jó ideje, szülnél kistestvért?

Figyelt kérdés
Abban az esetben ha már rendeztétek a dolgaitokat,és együtt maradtatok.Vagy olyan hatással lenne rád az egész,hogy még jó kapcsolat esetén sem jöhetne szóba még egy gyerek?
2015. júl. 1. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Benne kéne lenni a helyzetben, hogy korrekt választ lehessen erre adni. A gond az, hogy én elképzelni sem tudom, hogy meg tudjak bocsátani egy viszonyt, így azt sem tudom elképzelni, hogy még egy gyereket vállaljak egy olyan férfitól, aki egyszer már huzamosabb ideig így megalázott. De biztosan van nő, akinek ez belefér, és így boldog. Én nem ilyen vagyok. N31
2015. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Ha tényleg rendeztük a dolgainkat és együtt maradtunk, akkor szerintem igen. Ha csak emiatt nem vállalnék még egy gyereket, akkor az azt jelentené, hogy mégsem egészen rendeztük a dolgainkat.
2015. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
jól mondja az első. Én biztos nem szülnék testvért, mivel nem maradtam volna ilyen emberre. Aki egyszer megteszi, megteszi máskor is, főleg ha látja hogy van visszaút.
2015. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem maradnék ilyen emberrel semmiképpen. Ha már terhes lennék mikor kitudódik, akkor megtartanám a picit, de akkor is elválnék.
2015. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 curáku ***** válasza:
59%
Ha rendeztétek, akkor rendeztétek, és innentől számomra ez nem lenne kérdés.
2015. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

Ha rendeztük a kapcsolatot, és eltelt így legalább egy-két év, akkor igen.

Barátnőmék most válnak 3 gyerekkel, mert apuka beszerelmesedett. Pedig mindig azt hangoztatták,hogy na hát őket nem lehetne elrabolni senkinek.

Szóval bárkinél meg van az esély erre.

2015. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Erősen mérlegelnék, hogy abban az esetben, ha egyedül maradnék, meg tudnám-e oldani a szülői teendőket és az anyagiakat.
2015. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Igen, így döntöttem. Akkor azt hittem, minden rendben. De sajnos mégsincs rendben, újra megromlott az egész.

A gyereket egyébként egyáltalán nem bánom, imádom őt is, egy csoda. De ha ezt előre tudom, most nem lenne.

2015. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nekem mindegyik hasznos volt,várok még továbbiakat is.Nagyon vágyok még egy gyermekre,de nem tudom merjem-e vállalni.Utolsó: elváltatok?
2015. júl. 1. 14:51
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Bennem egy ilyen viszony olyan mély nyomot hagyna, h nem szülnék másik gyereket annak az embernek, aki ezt tette velem, ha könyörögne, akkor sem.


Hiába "megbeszéltük", meg látszólag minden oké, megbocsátani meg lehet, felejteni nem tudnék.


Na meg ott a józan ész, ami azt diktálja, ha egy iylen dolgot úgymond elfelejtünk, túllépünk rajta, akkaor ez bátorságot adhat neki nagyobb gaztettekhez is, hiszen nem volt semmi következménye.

2015. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!