Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha lenne egy gyereketek és a...

Ha lenne egy gyereketek és a férjed viszonyt folytatott volna valakivel amit már lezárt jó ideje, szülnél kistestvért?

Figyelt kérdés
Abban az esetben ha már rendeztétek a dolgaitokat,és együtt maradtatok.Vagy olyan hatással lenne rád az egész,hogy még jó kapcsolat esetén sem jöhetne szóba még egy gyerek?
2015. júl. 1. 14:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ez pont így van utolsó ahogy leírtad.A dolgainkat bár rendeztük,de bennem azóta is bennem van a "mi lesz ha" és "ha akkor megtette..." ...
2015. júl. 1. 14:58
 12/21 anonim ***** válasza:
23%
Én inkább a család vagy a kamaszok témában tettem volna fel a helyedben a következő kérdést: van-e olyan, akit egyetlenegyszer megcsalt a férje, megbeszélték, megbocsájtott neki és utána soha többet nem lépett férle, boldogan éltek együtt és további gyerekeket vállaltak?
2015. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk a férjem megtette. Én is hibás voltam, depis, nem foglalkoztam vele..stb..máshol keresett vigaszt. Megbeszéltük, észhez tértem, megbocsájtottam,de nem felejtem el. Három gyermekünk van, nem szándékozom szülni többet, de na csak egy lenne, bevállalnám a tesót. Rendben vagyunk...együtt maradtunk.. Ha ti is tuti biztos jól meglesztek,akkor szülj. De csak úgy,ha mégis baj lenne,, egyedül is fel tudd nevelni!!
2015. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%
A legszebb, hogy elfogadod, hogy a te hibád és nem az övé, hogy megcsalt. Tudod, lehet korrektül is kezelni a feleség depresszióját, meg gerinctelenül is. Ő választotta az utat. Nem te lökted rá.
2015. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%

Namármost: ha ez a kérdés felmerül benned, akkor azt azt jelenti, hogy ez a dolog nincs megnyugtatóan rendezve, te sem tudtad teljesen megbocsátani.


Szerintem nem is lehet, csak ezt be kell ismerni, nem szabad hazudni magunknak.

2015. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igen,valószínűleg arról van szó,hogy nem teljesen tudtam megbocsátani.
2015. júl. 1. 15:33
 17/21 anonim ***** válasza:
19%
Minden ember hibázhat, előbb zárd le a dolgot magadban aztán jöhet a tesó. Én a másik oldalon álltam...igenis van hogy az ember rossz döntést hoz és tanul belőle
2015. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
23%
Ilyenkor jól jön egy pszichológus.
2015. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%

8. vagyok, nem váltunk el még, de nem hinném, hogy van megoldás.

A gyerekre visszatérve, ettől teljesen függetlenül jó döntésnek tartom most is. A két gyerek imádja egymást, ott lesznek egymásnak mindig, ez egy ajándék. Az amit az előző kommentben írtam úgy egészen pontos, hogy ha nem a mostani fejemmel (és tapasztalatommal), hanem az akkorival láttam volna előre a dolgokat, akkor nem vállaltam volna, hanem akkor el is válok. A mostanival egy pillanatig sem bánom. Gyakorlatilag mindegy, hogy 1, vagy két gyerekkel vagy egyedülálló, de az, hogy ők vannak egymásnak, nekik és nekem is nagy öröm. Most is olyan vagyok, mint egy egyedülálló anya. Remélem, érthető valamennyire, amire gondolok.

És ami a lényeg, attól, hogy nekem kudarc a kapcsolatom, neked sikeres is lehet. :)

2015. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy leírtad,teljesen érthető.Az zavar,hogy így olyan kiszámíthatatlan az egész.Persze a házasság működése alap esetben is lehet lutri,de így hogy megrendült a bizalom,azért nehezebb.Szeretnék még egyet,a férjem is,most jól megvagyunk,csak félek,nehogy elromoljon,és kettővel maradjak egyedül,annak minden nehézségével.Lehet túl reagálom,de át akarom rágni mielőtt döntök.
2015. júl. 1. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!