Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki terhesen es szules...

Van aki terhesen es szules utan se elt nemi eletet a parjaval? Bizott a parjaban hogy kibirha hogy nemcsalta meg?

Figyelt kérdés
Sajnos terhessegem alatt nemelhettunk.nemi eletet..mar3honapja lessz h szultem de csunyan repedtem kivul belul..igy 20.an megyek kontrollra.Addig semmi szex meg mindig...kezdem rosszul erezni magam ezmiatt illetve tartok tole hogy parom se birja mar eznelkul...

2015. júl. 1. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

A repedést nem értem. Én annyira repedtem, hogy utána altatásos műtétben kellett összerakni, a teljes hátsó hüvelyfal szétrepedt, kívül is varrtak rendesen.


Három hétig ülni se tudtam, gyakorlatilag hanyatt feküdtem és voltam, mint a befőtt.

A 6 hetes kontroll után viszont gond nélkül tudtunk nemi életet élni, nem okozott gondot.


A kérdésedre: ha jól választottál párt és az IQ szintje már feljebb van, mint egy csimpánznak, akkor neked kell ismerned, hogy mennyire megbízható ilyen téren. Erre ismeretlenül nem lehet választ adni, nem tudjuk, hogy milyen személyiségű a párod.

2015. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
mi nem szexeltünk...először én féltettem magam 12. hétig, aztán meg ő féltette a babát...aztán szülés után meg örültem hogy luk van a fenekemen, egyszerűen semmi libidóm nem volt, meg plusz kiló is volt rajtam jócskán, ő sem kívánt. Ennek ellenére bíztam benne, mert különlegesnek tartom a kapcsolatunk, ő is egy egész kivételes ember, vallásos, én is az vagyok, szóval nem gondolom hogy félre lépett. Aztán kb. 8 hónapos korában eljutottunk a szexig. Mondjuk mi terhesség előtt is jó ha havonta egyszer együtt voltunk...egyszerűen nem szeretjük annyira a szexet.
2015. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is el voltam tiltva. De ő nem, így én tudtam neki örömet okozni.
2015. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi is úgy voltunk,mint az előző válaszoló. Nem voltunk eltiltva,de közös döntéssel nem szexeltünk a terhességem alatt. Valahogy eltünt ennek az intimitása. Egyik pillanatba néztük ahogy mozog meg simogattuk a hasam a másikba meg szex. Ez valahogy nem fért össze a számunkra. Szülés után még 7 hónapig semmi nem volt köztünk valahogy óckodtunk mindketten tőle. A férjem oda se mert nyúlni.

Elkeztük fellendíteni a nemi életünket. Kis léptekben ugyan,de biztosan.

Biztos vagyok benne,hogy nem csalt meg.

Mostmár azért 1 éves a lányunk,úgyhogy alakulunk.

Ugyanúgy szeretjük egymást,mint amikor összejöttünk,csak most volt egy ilyen periódusa az életünknek.

2015. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi el voltunk tiltva olyan 12. héttől. Aztán a fiúnk születése utáni 6. hónapban voltunk csak együtt. Kibírtuk, utána jobb lett, mint valaha volt. Bízom/bíztam benne 1000%ig.
2015. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15 honapja nem szexeletek, ezen a 20 napon már semmi sem fog mulni, hidd el.
2015. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De azért leszpod, vagy legalább kézzel kisegíted?!


Mert ha valamelyik (mindkettő) megvan, hidd el, nem lesz baj.

2015. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak ugy erdekelne hogy mi nem volt hasznos a valaszomban? 2-es
2015. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!