Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kit milyen szokás zavar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit milyen szokás zavar a párjában?

Figyelt kérdés
A kérdés azokra vonatkozik, akik együtt élnek. Csupán kíváncsiság, mert nekem is akad 1-2.

2015. jún. 1. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tud mosogatni..vagyis tud persze, csak sokszor nagy felületes és az evőeszközöket rendre újra el kell mosnom, vagy ha pl. valami zsíros volt, akkor én addig szoktam mosni amíg azon már egyáltalán nem érzem a zsírt, ő meg áttörli csak, mintha egy sima kenyérmorzsás tányért öblögetne. :)


Folyton kifordítja a zoknijait és mosáskor kezdhetem azzal, hogy visszafordítom. PEdig nem telne semmibe, hogy értelmesen vegye le. :)


Meg sokszor eszik és kávézik az íróasztalánál és nagyon mocskos tud lenni. Ez egyébként is bátnja a szemem, de az csak plusz, hogy gyakran én is leülök az asztalhoz.


Kb. ennyi. :)

2015. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendszerint nyitva hagyja a szekrényajtókat, én meg rettegek, hogy egyszer jól megfejelem valamelyiket :D
2015. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 szobában dobja szét a ruháit. :) de én meg nem mosogatok minden nap, hát mindenkinek vannak olyan dolgai, amit pedánsabban is csinálhatna, azért néha idegesít, máskor meg csak mosolygok rajta, hogy megint szétpakolt... :)
2015. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na a zoknit én pl biztos nem fordítgatnám vissza. Kimosnám úgy ahogy van, az összepárosítás úgyis az ő dolga lesz, ha egy-két reggel eltölt sok időt, mire megtalálja a párját annak amit fel akar venni majd rájön, hogy jobb rendesen szennyesbe rakni :)
2015. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!