Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen gyerekpórázt ajánlan...

Ti milyen gyerekpórázt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kolléganőmnek most lesz a születésnapja. Korábban mondta, hogy nagyon rakoncátlanok a kölykök, gondoltam meglepem vele. :) A lány 2, a fiú 3,5 éves.
2015. júl. 1. 21:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
30%
Van gyereked? A póráz kutyának való amellett, hogy tudom hogy ilyen hülyeség is létezik.
2015. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%

Én Magyarországon még nem láttam ilyet :)

Poénnak jó lehet, de használatra elég fura nekem.

2015. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
58%

Sokat nem tudok segíteni, de van olyan, ami hátizsáknak van álcázva.

Azt talán még az olyan barmok is elnézik, mint az első. :)

2015. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
42%

3. vagyok

[link]

Nem olcsó. :)

2015. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
44%
2015. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
75%

"an gyereked? A póráz kutyának való amellett, hogy tudom hogy ilyen hülyeség is létezik."

ez a hülyeség tökéletes arra, hogy ne kelljen a gyerek temetésére menni, mert kiszaladt egy autó elé

2015. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Le lehet pontozni meg minden,de igenis inkább legyen a gyereken,minthogy bármi történjen vele!!
2015. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
34%

Én nem tudok így konkrétumot mondani mert környékemen senki nem használ ilyet, nem is láttam, de praktikus dolog, bármennyire is bizarr meg beteges, ha hiperaktív egy gyerek és neveletlen akkor sosem jöhet rosszul mert egy gyerek pillanatok alatt szalad valami után.


Én soha nem használnék ilyet, szerencsére a 2 éves unokahúgomnál nincsenek ilyen bajok hogy hirtelen elszalad oda ahová nem kéne, bár a szülei nem bírnak vele, egyedül rám hallgat, nem véletlen passzolják le nekem mindig ha ráérek XD.

2015. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
6%

#7 Te meg tanulj meg magyarul! Milyen 'gyerekit'?

Az 'gyerekét'.

2015. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
64%

Szia. Nem tudom mennyire surgos, de a www.aliexpress.com rol par szaz forintert tudsz rendelni.


( nem latom sehol, hogy a kerdezo velemenyt kert volna a gyerekporaz letjogosultsagarol.... )

2015. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!