Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen gyerekpórázt ajánlan...

Ti milyen gyerekpórázt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kolléganőmnek most lesz a születésnapja. Korábban mondta, hogy nagyon rakoncátlanok a kölykök, gondoltam meglepem vele. :) A lány 2, a fiú 3,5 éves.
2015. júl. 1. 21:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, ugye te is érzed, hogy ez mennyire két más eset. Neked az orvos javasolta, mert nem tudtál hajolni, a kérdező meg ajándékba akarja venni egy kolléganőjének.


Továbbra is kérdezem, belegondoltatok-e, milyen érzés lehet konkrétan, fizikailag pórázon lenni.

2015. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom mennyire hasznos vagy sem, nem is ez a lényeg most, hanem hogy a kolléganőd hogyan reagálna rá, vagy ő hogy áll a kérdéshez gyerekpóráz ügyben. Lehet neki nem lenne vicces, mert hiába mondja hogy rakoncátlanok a gyerekei azért lehet rosszul esne neki ha tőled pórázt kapna ajándékba. Ezt neked kell tudnod, te ismered.
2015. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon durva és érzéketlen ajándék lenne! Ne vegyél ilyet senkinek sem! Ez minden szülőnek a saját döntése, hogy mit használ. Azért, mert néha kipanaszkodja magát a rakoncátlan gyerekei miatt, még nem jelenti azt, hogy szükséges a gyerekpóráz.


Egyébként szerintem egy jó találmány. Egy ismerősöm is használta, másfél év van a picik között. A nagy kissé hiperaktív, szeleburdi, "megyek az orrom után" kisfiú. A belvárosi járdák nem apró lábak és babakocsi barát utak. Egy kézzel felmanőverezni a kocsit lehetetlen, a gyerek meg nem az a fajta, aki engedelmesen fogja a babakocsi vázát, amíg mennek. Szükség törvényt bont.

2015. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
36%
Hát, tudod, ha ezt én kapnám ajándékba, többet nem kéne beszélgetnünk... Nem vagyok egy hisztis, sértődős típus, tényleg, de ez szerintem nagyon durva. Sose sétálnék így a gyerekeimmel, szerintem durván megalázó, még ha ő nem is fogja fel. És egyetértek egy korábbi válaszolóval, lehet fogni a kezüket az utcán, urambocsá szépen megtanítani őket közlekedni (igen, tudom, hogy ez nem megy egyik pillanatról a másikra, ezért említettem, hogy lehet ám fogni a kezüket). A mi szüleink idejében nem volt ilyen, mégis felnőttünk. Mindazonáltal tőlem mindenki azt csinál a gyerekével, amit akar, én az enyémet biztos nem kötném pórázra.
2015. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
58%
Legbénább érv ez a "mi is felnőttünk nélküle". Komolyan, ennél nagyobb hülyeség nincs is.. nem kell akkor gondolom tápszer se, vagy teszem azt gyerekülés.
2015. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
46%
Tápszer akkor is volt. Viszont a mai gyerekeknek is van kezük, remekül megfogható és nem megalázó. Mi jön még a póráz után, láncra teszed az udvaron?
2015. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy felnőttünk nélküle. A tápszer és a gyerekülés szükséges, viszont ahogy az utolsó említette, a mai gyerekeknek is van kezük, amit meg lehet fogni, máris nem fog kirongyolni az autó elé. Én ezt nem is értem, mi alapból úgy lettünk anno tanítva, hogy anyu kezét fogjuk az utcán, sose volt ebből gond. Ez valami új divat, ahogy elnézem, hogy hadd rohangáljon össze-vissza a forgalmas út mellett.
2015. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

én sem vagyok híve. szerintem igenis tanulja meg, hogy zebrán fogjuk anya kezét, ill van viselkedési magatartás és szabályok a közlekedésben, az ovis sétáknál is tudnak szépen vonulni.

két gyerekkel nekem nem volt gondom soha egyedül, utcán.

2015. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
52%
Ez a sok okos megmutatná pl. a 16-os válaszolónak, hogy a két kezével hogy fogja a három gyerekét???
2015. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#9-es

Mi a problémád?

#7 Te meg tanulj meg magyarul! Milyen 'gyerekit'?

Az 'gyerekét'.


Tanulj meg olvasni,mert sehol NEM rtam olyat,hogy gyerekit!!

Ezt írtam,ami marhára elkerülte a figyelmed: Le lehet pontozni meg minden,de igenis inkább legyen a gyereken,minthogy bármi történjen vele!!


7-es voltam

2015. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!