Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen gyerekpórázt ajánlan...

Ti milyen gyerekpórázt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kolléganőmnek most lesz a születésnapja. Korábban mondta, hogy nagyon rakoncátlanok a kölykök, gondoltam meglepem vele. :) A lány 2, a fiú 3,5 éves.
2015. júl. 1. 21:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
43%
Fressnapfban nézz körül. Szerintem még segítenek is az eladók.
2015. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
89%
( Off: én Londonban élek, itt rengeteg gyereken van póráz, úgy sétáltatják őket. Valóban furcsa. És egyébként kezd elterjedni a háziállatoknak gyártott babakocsi, eleinte csak ebayen láttam, de egyre többször jön velem szemben az utcán egy petkocsiból kikandikáló kutya/macska. Én egyáltalán nem ítélkezem, de furcsa a világ. )
2015. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
70%

OFF:Én Budapesten lakok és pont tegnap láttam először kutyának való babakocsit, mint amit az előző válaszoló írt.

ON: Ugyancsak a héten láttam egy nőt pórázzal és esésvédő sisakkal gyereket sétáltatni.

Ha poénból veszed a pórázt, tényleg jó a legolcsóbb, de ha komolyan gondolod, akkor inkább ne. Ez a kérdés annyira megosztja az embereket, ha a kolléganőd akart volna, már biztos vett volna egyet, főleg,h nem drága.

2015. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
58%
13-assal ertek egyet. Ilyet ajandekba ne, plane ne ha az anya nem kozeli rokon, pusztan "kollega". Nagyon konnyen lehet bantodas a vege
2015. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
57%
off : jól értem, hogy ez egy hátizsákhoz rögzített kötél lenne az egész?
2015. júl. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
65%

Kedves utolsó! Jól érted. Van olyan, ami egy hátizsák, amit a gyerek mellkasán össze lehet kapcsolni egy ilyan csattal, ami pl az overálon is van, hogy ne bűjjon ki belőle, és a hátizsákból egy madzag lóg, amit a szülő fog.


Én is elgondolkodtam rajta, mert van egy 4 évesem, és 2 és fél éves ikreim, gondolhatjátok, milyen velük egy séta......

2015. júl. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
38%

Komolyan mondom, engem is foglalkoztat ez.

2,5 éves a fiam, és sajnos sokszor nem áll meg ha szólok.Ezért nagyon stresszesek a séták, nem tudom szabadjára engedni. Mondják,hogy majd megtanulja,hogyan kell közlekedni.

Igen, de addig (esetleg 1 évig is) majd a kezemet fogva mehetünk csak az utcán??

De valahol nekem is lelkifurdalásom lenne,ha ilyet adnék rá.

2015. júl. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
38%
Tudom hogy off meg minden de a gyerek kezét fogni az már nem divat? Tudtommal évezredek óta ez egy működő megoldás. Ja lehet az a gond, hogy az ingyen van :) Milyen érzés lehet már pórázon lenni????? Erre nem gondoltok??? Mennyiért kezeli ezt majd ki a pszichiáter később?? :)
2015. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
78%

Sziasztok,

nem értem ezt a dühöt és egyik másik durván minősítő hozzászólást.

Én is használtam ilyet és kérdező: a babybriun és a Chicco márka szerintem jó (nekünk kettő van, egy kisfiam van, de volt tartalék- ha jól emlékszem az egyik macimintás a másik talán repülős vagy valamilyen járműves).


A lenézőknek: a szülésem után nem sokkal komoly gerincműtétem volt. A rehabilitációm pont arra az időszakra esett, amikor a kisfiam járni, lépegetni tanult. Akinek van gyermeke, az tudja, hogy ilyenkor egy nap 100* hajolsz, utánakapsz, nyomában vagy- normál egészséggel sem egy könnyű igénybevétel fizikailag egy-egy nap.

Nekem ORVOS és GYÓGYTORNÁSZ ajánlotta és tényleg bevált- a kisfiamnak is, hiszen észrevétlen, mint mpl. egy autós ülésben a biztonsági öv- nem kellett felfelé nyújogatnia a kis kezét, nem húzta a karját teljes testsúlyával- ott akkor a szakemberek nekem szépen elmagyarázták, hogy miért jobb módszer ez a kézfelhúzósnál.

Nekem az állapotom miatt volt rá szükség.

Tényleg hasznos kis holmik voltak, de pl. már kinőttük és fel sem merem tenni aukciós oldalra, mert az utcán, séta közben is voltak olyan kíméletlenek és bunkók az emberek, hogy beszóltak- én meg nem álltam neki egy idegen, érzéketlennek magyarázni, hogy örülök, hogy járok...

2015. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
52%

előző, 19-es válaszoló vagyok.

Van hátizsákos verzió is, de amit a gyógytornász ajánlott az tk. egy hám. A kicsi felveszi a két karján át, a két vállán megy 1-1 pánt, a mellkasánál körben kettő- két műanyag csattal lehet összefogni és hátul van egy hosszabb vezető része.

Vannak nagyon szép, igényes, strapabíró darabok is dirket mesés- gyerekes mintákkal.

Attól, hogy valamit nem ismerünk, nem kell elsőre leszólni. Ki kellene próbálni és úgy véleményt mondani- de ha jól sejtem a sok durva komment mögött nem biztos, hogy valóban anyák állnak...

2015. júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!