Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kifordult köldök szülés után....

Kifordult köldök szülés után. Műtötték valakinek? Milyen lett a teljes gyógyulás után?

Figyelt kérdés

A bőröm szerencsésen megúszta, de a köldököm kifordult. Társult hozzá egy köldöksérv is, valamint szétnyílt hasizom, ez mindenképpen műtétet indokolt.

A sebészt megkérdeztem, hogy ha már ott vágnak, akkor a köldökömmel tud-e kezdeni valamit. Mondta, hogy igen, akkor még néhány plusz öltéssel rögzíti azt is.


10 napja műtöttek, már a varratokat is kiszedték, de még ott vannak a varrok, illetve kissé meg van duzzadva a környező terület (nem kóros, orvosnak mutattam).

Kíváncsi vagyok, hogy aki átesett ilyen műtéten, milyen lett a végeredmény? Visszakapta a terhesség előtti köldökét?


2015. júl. 2. 14:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!