Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mennyi pénzt költöttöt...

Anyukák mennyi pénzt költöttöt havonta csak magatokra?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 21:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
bocs költöttök magatokra, telefonról írok!
2015. júl. 2. 21:51
 2/18 anonim ***** válasza:
40%

Fodrász havonta, hathetente: 15 e

Gellak 2 hetente 3 e

Télen edzőterem, neha egy masszázs.

Ruhát szezononként ami szükseges, mar csak úgy nem vasarolgatom, rengeteg ruham van es amíg gyedes vagyok fel sem tudom mind venni. Majd, ha mar dolgozom bepótolom.

Sminket, parfümök a gyengeim, valamit minden hónapban veszek (most egy Estee Lauderes palettat peldaul)

Kozmetikumot nagy tetelben neszeszeres akciókat nezem vagy az ilyen joy kuponokat es akkor feltankolok clinique, bioderma, lancome arc es testapoló szerekkel.

Magazinokat, könyveket veszek rendszeresen magamnak.

22 hós kisfiú anyukája

2015. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

10 ezer alatt vagyok minden hónapban.

Nem járok kozmetikába, sem fodrászhoz. Gél lakkot magam csinálom magamnak, itthon. Ahogy a hajam is én vágom, ha kell. Sampon, balzsam, fixáló átlagos minőségű, fürdéshez szappant használok, ritkán krémezem magam, az nem mérvadó. Ruhákat ritkán veszek, amikor épp tönkremegy valami, akkor pótolom, ez évi 1 nadrágban vagy 1 cipőben merül ki. Imádok olvasni, de annyi ingyen ebook van neten, hogy felesleges pénzkidobásnak érzem 3500.-körül könyvet venni. El szoktam járni néha moziba, de évente 3-4 alkalomról van szó ebben is. Nem érzem hiányát semminek sem, és bőven telne havonta egy teljes fizetés is arra, hogy elköltsem, csak nem látom értelmét, mert nincs rá igényem.

2015. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Fodrász kéthavonta 5000.

Kozmetikus 6 hetente 10000.

Fitneszbérlet havonta 10000.

Szolibérlet havonta 5000 (nem egész évben).

Körmöt nem szoktam, alig sminkelek. De szeretem a jó minőségű ruhákat, cipőket. Erre havonta 20-30 e megy el. Van, hogy több, mot pl. új futócipőt szeretnék.

Barátnőimmel néha eljárunk sütizni, havonta pár ezer ft.

Orvos, fogászat pár havonta. Telefonszámla kb. 5000. Szóval összesen kb. 70.000 ft, amit magamra költök. Ez a fizetésem kb harmada, férjem szerencsére jobban keres.

2015. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
na én pontosan ugy vagyok, ahogyan a 3.hozzászolo! kivéve, hogy a havi fitness bérletem 21 ezer ft...ruhát nem veszek, se cipot, csak ha tonkre megy, de akkor pl. megveszek télre egy ugg csizmát. fodrászhoz, kozmetikushoz nem járok..se manikurozni... megcsinálom ezeket otthon magamnak. én is ebookot használok..néha veszek pl. évente kétszer egy-egy konyvet.
2015. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
:) Fitness bérletem azért nincs, mert én a szabadban szeretek futni és a súlyzós edzéseket otthon csinálom meg, van súlyzókészletem rá, nem szeretek másokkal edzeni, magányos farkas vagyok izzadás közben :) Amúgy akkor tényleg nagyon hasonlóan gondolkodunk :) :)
2015. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Olyan 20 ezer körül átlagban. Ruhára, cipőre, kozmetikumra, mikor mi kell éppen. Fodrészhoz kb évi 2-szer megyek, kozmetikushoz, körmöshöz soha, uszodába néha megyek, edzőterembe nem járok, mióta gyerekem van, sajnálom rá az időt, mozgok eleget a játszón, sétálok, lépcsőzök rengeteget, nem igénylem így.
2015. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

10-20 közötti..

szemoldokom én gyantaztatom kozmetikussal de a hajam magamnak festem, kormom nem erdekel. Néha festem magam de nem állandóan, mondjuk sminkben adok a minosegre de így is ritka, ha éppen elfogy valami. Ruha ha éppen kell valami, ez sem gyakori. Amúgy is tele vagyok ruhakkal. Inkább cipot kell neha venni. Lényegében kozmetikusra meg kozmetikumokra koltok csak.

2015. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

Körmös: 3500.-

Fodrász: 8000.-

Kozmetika: 5000.-

Szolibérlet: 5000.- (áprilistól-szeptemberig)

Ruha: 15000.-

Fitnessterem: 8000.-

Telefon: 8000.-

Smink, pipere: 8-10000.-

Mozit, wellnest, strandolást, nyaralást, éttermet nem számoltam, de az évi pár alkalom és az családi.

2015. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

Fodrászhoz nem járok, 3 havonta befestem a hajamat mokkabarnára.

Szoláriumban életemben nem voltam.

A körmömet néha befestem, van kb. 15 körömlakkom.

Ruhákat a Hádában veszek, néha H&M.

Futni járok, edzőteremre nem költök, nincs is nálunk...

3-4 havonta veszek egy parfümöt, imádom a jó tusfürdőket, habfürdőket.

Cipőt 2 havonta veszek.


39/N, 3 gyerekkel.

2015. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!