Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti havi szinten...

Anyukák ti havi szinten mennyit költetek magatokra?

Figyelt kérdés
Mit vesztek?
2014. okt. 3. 21:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Amit minden hónapban fixen , az a manikűr gel lakk 4000 Ft, pedikűr gel lakk 5000 Ft , fodrász 8000 Ft , masszőr 4000-8000 Ft-attól függ hányszor megyek. Kozmetika 10 000 Ft többi költség alkalmi.Pl. ruha, cipő.
2014. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

1. vok

összesen 31 -35 ezer forint. Még soha nem számoltam össze így.

2014. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
nekem most pici a baba mivel nem megyek srhiva, maximum havi 1-2 suti vagy pizza amit megveszek... 5000 ft alatt. fodraszhoz felevente jarok, kozmetikushoz pedikuroshoz soha. ruhat meg nem veszek amig le nem fogyok a szuletes elotti sulyomra. inkabb a hazra, a kertre koltok.
2014. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem túl sokat, a gyerekk visznek minden pénzt:)

6hetente géllakkoztatok:2200, 3 havonta fodrász: 3000

Kozmetikai cikkek kb 2-3ezerrre jönnek ki, ha lebontom havi szintre.

Ruhára max 10 ezret.

Szórakozásra szintén.


Tehát 25 körül

2014. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Én ruhamánias vagyok. Havi szinten 30 ezret csak ruhákra költök.

3 havonta fodrász, vágás, festés. Ez kb. 5000 ft.

Smink, illatszer 2 havonta kb. 10 000 ft.

Körmöm magam csinálom. Bőrömmel szerencsére nincs gond. :)

2014. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
nem igazán költök magamra, néha 1-1 új ruhát vagy cipőt veszek. évi 2x megyek fodrászhoz, a kozmetikus részt elintézem magamnak. gyerek ruhákon élem ki vásárlás mániámat :D
2014. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Azért elkeserit hogy nekem fél évi szinten jut ennyi magamra! :/
2014. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ugylátszik akkor én nagyon le vagyok maradva :) Én nekem csak egy mániám van, a tusfürdők :D Ahányszor megyek boltba veszek egyet. Ruhára évente kb 20 ezer.


Szóval én ugy havi 10 ezret mondanék amit csak magamra költök :)


Várom még a további válaszokat! :)

2014. okt. 3. 22:18
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

Havi 10 ezret költesz tusfürdőre? :)


A hajamat anyukám vágja (fodrász) és vagy a tesóm, vagy a férjem melírozza. :) Körmömet magamnak csinálom, kozmetikushoz nem járok.

Piperéből azt veszem meg, ami éppen elfogy, már régen vettem kedvtelésből ilyesmit. Hogy őszinte legyek nem is érdekel. Ugyanez a ruha is. Ha szükségem van farmerra, vagy kardigánra, akkor veszek. De úgy, amióta gyerekem van, nem vásároltam, hogy "húú de jól néz ki, megveszem".

Most várom a tesót, így kellett kismama farmer, pulcsi, amibe beleférek, bugyik, ilyesmik. Ezeket megvettem.

Összeget nem is tudnék mondani. Ha valamire szükségem van, azt ,meg tudom venni, de feleslegesen nem vásárolok.

A vásárlás örömét, most a babaholmikban élem ki. Még egy doboz hintőport is hatalmas élvezettel veszek meg. :)

2014. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
igazábol nem vagyok nagy igényü. Megveszem a betétet, sprayt, hajfestéket, a többi tusfürdő.
2014. okt. 3. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!