Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy vehetném rá a 4 éves...

Hogy vehetném rá a 4 éves kisfiamat, hogy ne válogasson?

Figyelt kérdés
Ha nem az a pár étel van(sült krumpli, tarhonya, üres tészta) akkor inkább nem eszik egész nap mert mindenre csak fújjog.
2015. júl. 4. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Add azt amit eszik,nem valószínű,hogy felnőttkorára is megmaradna az üres tésztánál :)
2015. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Lehet, hogy a legelso nap meg egesz nap nem eszik, de masnap mar ra fog fanyalodni.

Elobb fog enni, mint ehenhalni.


De tudja jol, hogy ha par oran at ehsegsztrajkol, akkor ugyis adsz neki mas kajat. Eleege palira vesz teged.

2015. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Trafó1 ***** válasza:
64%

Éheztesd ki.

Ha strandra mész a sok fürdés meghozza az étvágyat, finoman, hogy ne vegye észre éheztesd ki, mikor enne menjél vele játszani, amikor már kopog a szeme tegyél elé valamit, amit szeretnél, hogy megszokjon, de ne adj neki esélyt mást választani, ha tényleg éhes megeszi és jól fog esni neki mert éhes. Aztán megcsinálhatod más kajákkal is, ha valamiből éhesen jót eszik azt szeretni fogja.

2015. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Én így csináltam:

Reggelit elétettem,20 perc múlva elvettem. A legközelebbi evés délben. Ha azt se akkor csak vacsorát kap. Ennyi.

Egy cimborám még keményebb volt Ő azt adta ebédre is ami megmaradt reggelről. Azóta BÁRMIT megeszik.

2015. júl. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj az, hogy már vasat is kell adni Neki mert annyira egyoldalú a táplálkozása. A doktornő meg le is cseszett minket, hogy ne csak egyoldalúan etessük.
2015. júl. 4. 14:04
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Gratulalok.

De arra nem reagaltal, hogy miert nem eheztetted ki eddig? Teljesen a fejedre nott a gyerek.

2015. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
A kerdezo biztos a vedonot is lepontozta...
2015. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A kérdező nem pontozott le senkit mert egy régi Nokiáról írt és azon nem jelennek meg ilyen funkciók!!! Ellenben nagyon hasznosnak tartottam a leírtakat! Főleg azért mert tudom, hogy sokszor az ember a fától nem latja az erdőt. És lehet pont ez történik velünk is, hogy nem vesszük észre, hogy palira vesz a gyerek mert annyira elmajmoljukg
2015. júl. 4. 22:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt adjál neki amit szeret és megeszik. Az én fiam is ilyen, de ő már 8 éves. Mindenki azt mondta, hogy majd megjön az étvágya, de nem így lett. Ő is mindig vashiányos, és mindig rossz evő volt, nagyon finnyás, és sajnos semmilyen módszer nem vált be nálunk az étvágy növelésére, még a kiéheztetés sem, pedig ez már elég durva volt. Így most már nem is idegelem magam amiatt hogy nem eszik, pedig régebben állandóan kiakasztott ezzel. Így ma már azt adom neki, amit szeret és megeszik.
2015. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!