Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 éves kisfiamat ki akartam...

5 éves kisfiamat ki akartam venni a kocsiból de csak nyitott szemmel nézett maga elé nem reagált a hangomra, meg kellett ráznom párszor mire megszólalt. Megijesztett. Forduljak ezzel orvoshoz? Van összefüggés hogy szívzöreje van?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak elbambult, de az a biztos, hogy orvos is ellenőrzi.
2015. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Emlékezett arra az időszakra amikor bambult hogy mi történt vele? hasonló az epilepsziás kisroham is vidd el orvoshoz!
2015. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem emlékezett rá
2015. máj. 11. 10:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyelőre figyeld, de ha mégegyszer ez vagy bármi más előfordul vidd dokihoz.
2015. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem várnék újabb esetig így, hogy nem is emlékezett... sztem vidd orvoshoz...
2015. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Furcsa dolog az biztos. Én saját példát tudok mondani.

Mikor 10-14 éves voltam, többször előfordult velem is. Legtöbbször akkor, mikor több ember vett körül.

Ekkor nem is hallottam semmit (illetve összemosódott halk zajokat) tartott pár percig és ennyi.

Ilyenkor mem is emlékeztem semmire sem. Anyumnak mondtam, de nem fordítottunk rá figyelmet. 17-8 évesen volt ilyen utoljára.

Ma màr 27 éves vagyok egy19 hós kislánnyal és nem jött többé elő.

2015. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen előzményekkel egy percig se várnék!3 gyerekes
2015. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én aludtam már nyitott szemmel, lehet, ez történt. Ha valami probléma lenne, akkor inkább idegrendszeri, mint keringési.
2015. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az epilepszias kisroham jutott eszembe.
2015. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!