Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik azok a szakmák ahol...

Mik azok a szakmák ahol normális emberi időben (7-17 között) lehet dolgozni, hogy az ovis gyerekemet is rendezni tudjam?

Figyelt kérdés
Csalódott vagyok,mert kaptam egy lehetőséget,de nem tudok élni vele,mert nincsenek nagyszülők,a férjem napi 12 órát dolgozik,én meg dolgoznék,de akkor nem tudok a gyerekért elmenni.A fizetés 80.000 körül lenne,ebből babysittert fogadni minden egyes nap,a felét elvinné,és nem is tudom jó ötlet-e egy vadidegenre bízni.Bármit hajlandó lennék kitanulni,taafolyamra menni,csak adjatok ötletet mert már kezdek nagyon elkeseredett lenni.
2015. júl. 7. 11:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Én személyes ügyfélszolgálaton dolgozok, h, k , sz , p: 7:50-től 15:20-ig , cs: 10:10-től 20:10-ig van a munkaidő . Nekem még nem kellett semmiféle végzettség, de már kereskedelmit kérnek.
2015. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Èn könyvelő vagyok, 8-17ig dolgozom, de a fèrjem megy èrte a kisfiunkèrt, mert hiába van 5ig bölcsi, 4, de max. fèl 5ig "illik" elvinni.

A kèrdèsedre válaszolva, az ilyen beosztásù munkák főleg irodai munkák, mint pl. marketinges, könyvelő, jogi asszisztens, banki ès egyèb ügyintèzők (pl. posta). Esetleg bolti eladò, vannak amik 8-17ig vannak nyitva.

Milyen vègzettsèged van? Hol, milyen területen dolgoztál gyerek előtt?

2015. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Szia én ruházati eladó vagyok. 8-16-ig dolgozok, a munkatársam pedig 9-17-ig. Így mind a ketten odaérünk a gyerekért :-)
2015. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Gyárakban, pl?
2015. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Gyárakban 3 műszak van 12 órában.

Ruházati eladói állás lett volna 17-ig,de a város másik végében,sem autóval,sem villamossal nem érek a gyerekért fél óra alatt.

2015. júl. 7. 11:42
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem mindegyikben... Szüleim ruhagyárban dolgoznak, 7től 3ig.
2015. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
az nekem tökéletes lenne.Itt csak 3 műszakos gyárak vannak,ahova már egyébként szinte csak diákokat akarnak alkalmazni.
2015. júl. 7. 11:44
 8/18 anonim ***** válasza:
2%

Gyerek mellett az egyik legjobb, ha a szülő pedagógus. Eleve nem 40 órát kell hetente bent lenni, hanem kevesebbet, plusz ott van még a pótszabadság is, úgyhogy a nyári szüneteket is kevesebb fejfájással megússza az ember. Igaz, cserébe otthon is kell dolgozni nem is keveset.

Sok olyan hivatal van, ahol szintén 8-16 között van a munkaidő, adminisztrátornak simán el lehet menni ilyen helyekre, még ha nem is szakmába vágó, amit ott csinálnak. Persze ilyen állást sokkal többen szeretnének kapni, mint amennyi álláshely létezik, úgyhogy nem biztos, hogy kapásból találsz ilyet.

2015. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
80.000-ért nem érdemes idegbajt kapni. Tanulj nyelvet, ha nem tudsz.
2015. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Valamilyen adminisztratív munkakör. Ügyfélszolgálat, titkárság, stb.
2015. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!