Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsokiban valoban ne reményked...

Uzsokiban valoban ne reménykedjek a normális, emberi szulesben/ellatasban?

Figyelt kérdés

Február elejére vagyok kiorva a masodik gyermekemmel. Eddig mindenki dicsérte, hogy mekkora változáson ment at a kórház es az orvosok. Itt os sokan irtak, hogy aki,el nincs dokija, azzal is normálisan bánnak, stb.

Ma tobb anyuka is mondta, hogy hagyjak szenvedni az anyukat. Nem adnak se fájdalomcsillapítót, se semmit. Soot, meg elmondják az anyukának mekkora s...r ember..

Allitolag, ha noncs orvosa az anyukának, akkor nem csaszarozzak meg. Inkabb tomik szülésinditoval, aztán lesz, ami lesz.


Az első gyermekem sürgősségi császárral szuletett 2 eve. Akkor se indult be a szülés es egyeb problémák is voltak. Egyaltalan nem voltak fajasaim.

A hegem szokott mar nrha fajni, de nem vészes. Igazabol attol felek a legjobban, hogy a hegem szétszakad es ott halok meg a szuloagyon.


Szoval, aki mostanság szult az Uzsokiba doki NELKUL, az elmondana, hogy mégis mi az igaz a kórházzal kapcsolatban,

Koszonom!


2013. okt. 25. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi ide tartozunk, ezért a környékünkön sokan szültek ott akár dokival akár doki nélkül, és szinte csak jókat hallottam. A csecsemősök akik kicsit lusták, de ezzel általában a legtöbb kórházban probléma van. Ők is rendesek, csak hát külön szólni kell nekik, hogy ugyan segítsenek már. Írod, hogy hagyják szenvedni az anyát, hát kinek mi az igénye, én örülök, hogy békén hagynak szenvedni és örülök ha nem tömnek fájdalom csillapítóval és egyáltalán nem vágyok császárra. 38 hetes vagyok szóval még nem szültem, terhességem során többször voltam bent a kórházban (vérzés, görcsök stb.) és mindig nagyon nagyon kedves dokikkal, nővérekkel találkoztam, nem ugráltak körbe ez igaz, de ha kértem vagy kérdeztem valamit akkor válaszoltak, segítettek stb. Nekem eddig csak jó tapasztalatom van, és remélem a szülésem is jól fog zajlani. Ha nagyon panaszkodni akarok akkor csak a kajára tudnék, nem mondom, hogy minden ehetetlen, de azért jobb ha hoznak az embernek kintről ételt.
2013. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja szültem, és csak jót tudok mondani.

Nekem szerencsére nem kellett fájdalomcsillapító, mert nagyon hamar meglett a baba, de a szobatársaim közül volt, aki kért és kapott is. (Volt akinek egyenesen felajánlották). A szülésznők nekem nem olyannak tűntek, akik minősítenék az anyukát, mert fájdalomcsillapítót kér. (Pedig az összes szülésznővel találkoztam, amikor a gyermekágyas osztályon feküdtem közel egy hónapig)

Nem volt fogadott dokim, de az ügyeletes orvos is maximálisan jól végezte a munkáját, nem éreztették velem, hogy nem fizetek senkinek.

Nem tudom miért mondtak neked rosszakat, vagy miért ilyen negatív a véleményük, de akikkel én beszéltem az ottlétem alatt, mind elégedettek voltak. Az egyetlen panasz a kaját érte (melyik kórházban nem?).

Nekem a csecsemősökkel sem volt bajom. Maguktól tényleg nem jönnek, de bármivel lehet hozzájuk fordulni. Pedig én tényleg próbára tettem a türelmüket, mert volt hogy 2 órán belül háromszor mentem valami indokolatlan para miatt.

Szóval ne félj! Jó helyen leszel :) Könnyű, gyors szülést kívánok neked :)

2013. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!