Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hány gyerekem...

Szerintetek hány gyerekem legyen 3 vagy 4 ? Normális válaszokat kérek

Figyelt kérdés

2015. júl. 12. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Amennyit közös elhatározásból fel bírtok nevelni. Ha egy, akkor egy. Ha 4, akkor annyi.
2015. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Mennyit tisztességesen feltudsz nevelni, és amennyit a férjed is akar.
2015. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj, tudom, hogy ez nem fog a szemedben normális válasznak tűnni, de ezt ne itt döntse már el egy csomó vadidegen. Még csak tanácsot se tőlünk kérj. Ez két emberre tartozik, rád és a férjedre. Ránk aztán végképp nem. Főleg ennyi információval, a családi háttér és minden egyéb ismerete nélkül.

Nem hiszem el, hogy komoly felnőtt ember ezt így akarja eldönteni. Ha még gyerek vagy tini vagy, és csak úgy tervezgeted az életedet, abban az esetben értem meg egyedül a kérdést, de akkor meg majd az élet megadja rá a választ.

2015. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Amíg itt szavaztatod meg, addig egy sem. Őszintén így gondolom. Ha én 4-et akarnék, nem lenne olyan fórum, ahol lebeszélhetnének róla, és ha csak 3-at, akkor négyre nem lehetne rábeszélni. Szerintem ez elég privát döntés ahhoz, hogy ne itt keresd rá a választ, hanem otthon, négyszemközt a pároddal.
2015. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
te, szerintem legyen 4. Akkor most az én véleményemre alapozva 4 lesz? Lehetek keresztanya?
2015. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem meg legyen 5, annak pedig én leszek a keresztanyja...

hány éves vagy amúgy, 18 vagy már?

2015. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg 6, én is akarok keresztanya lenni
2015. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" Ez két

emberre tartozik, rád és a férjedre."


Azt hol írta, hogy ő a nő?

2015. júl. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Először az elsőre koncentráljatok.
2015. júl. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tini vagyok
2015. júl. 13. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!