Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes kismama vagyok négy...

Inciilona kérdése:

8hetes kismama vagyok négy napig vereztem semi görcs vagy fajas első napon a doki hormont irt és kímélő életmód tegnap mar csak pecseteltem kicsit és tesztett csináltam ami negatív felek hogy elvesztettem a babát volt mar valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Furcsállom a tesztet, mivel vetélés után sem ürül ki a hcg, csak sokkal később. Nem lehet ilyen gyorsan negatív, ha terhes voltál. Orvos mikor lát majd?
2015. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csinálnék egy másik fajtát is, ha az is negatív, mennék vissza az orvoshoz.
2015. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En voltam hasonlo helyzetben, es azonnal agynyugalmat irtak elo, korhazban fekudtem 5 napig, horomnokat es gorcsoldot kaptam, es megmaradt a baba, most 4 es fel eves. Csak wcre mehettem ki, utana is par honapig nagyon kellet vigyaznom, munkat azonnal abba keleltt hagynom.
2015. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek orvoshoz de addig meg örülök a negatív teszt nagyon megujesztet
2015. ápr. 8. 16:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam köszi a valaszokat
2015. ápr. 8. 16:55
 6/8 anonim válasza:

Én is 8 hetes kismama vagyok, múlt héten volt két napig barnázásom. Gyógyszer, és szigorú pihenés van előírva.

A legfontosabb, hogy ne idegeskedj,mert az árthat a legtöbbet!

A terhességi hormonok nem ürülnek ki pár nap alatt, van aki még úgy is rosszul van, hogy a magzat esetleg elhalt,mert a hormonok dolgoznak. Lehet, nem volt jó a teszt! Ezzel ne foglalkozz! Pihenj, és gondolj arra, hogy minden rendben lesz!

Holnap láthatod a picit!

2015. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos elveteltem műtéti úton befejezték azért köszönöm mindenkinek a biztatast
2015. ápr. 10. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom, semmi nem veletlen, talan ha ez kicsit megnyugtat, igy kellett tortennie valamiert... Majd legkozelebb osszejon, minden rendben lesz!!!
2015. ápr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!