Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy hetes nyaralásra mit...

Egy hetes nyaralásra mit visztek magatokkal?

Figyelt kérdés
Mindent írjatok le ami az eszetekbe jut és fontos lehet!

#utazás gyerekkel #mit vigyünk magunkkal egy hét nyaralásra
2015. júl. 13. 17:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
82%
Attol függ hova megyek. :)
2015. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

én max azt vagyok hajlandó leírni amit nem viszünk... az csak pár tétel lenne :D

mi apartmanozunk már, így még a konyhát is visszük ha nem felszerelt... :D

2015. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanazt amit egyhetesre.

Egy kicsit konkrétabban kellene kérdezni, apartmanba v szállodába, repülővel v autóval, gyerekkel v gyerek nélkül, hány gyerek, mennyi idős, stb., mert egyáltalán nem mindegy.

2015. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, mekkora gyerekről van szó, nálunk 2,5 éves és 10 hónaposak. Ruhákon , papucson, cipőn, sapin kívül: lázcsillapító, lázmérő, ragtapasz, napégésre/csípésre/sebre krém, orrszívó, orrcsepp, körömolló, naptej, fésű, fürdető, fültisztító, kistányér, kiskanál, tápszer, bébiétel, szívószál, papírtörlő, nedves törlő, egy kis mosópor, szivacs, mosogatószer (nekünk agyonvizezett volt csak az apartmanban), fürdető, sampon, textilpelus, pelus, popótörlő, popókrém, törölköző (azt sem adtak nekünk, szerencse, h vittünk), pár játék.

Meg hát az alapok: telő, telótöltő, kiskönyvük a gyerekeknek, iratok.

Most hirtelen ennyi...

2015. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
3. "Kéthetesre" akartam írni.
2015. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Na, mi most voltunk nyaralni egy 6,5 éves és egy 3 hónapos gyerekkel. Listát írtam már indulás előtt napokkal, mindig amikor ezsembe jutott valami ráírtam, így semmi nem maradt itthon, ezek szerepeltek rajta:


Ruha, cipők időjárásnak megfelelően

Tisztálkodási szerek (tusfürdő, szappan, sampon, dezodor, apának boroválkozási szerek)

Gyógyszerek (elég parás vagyok, nekünk ez egy kis utazónyi volt): láz és fájdalom csillapító gyereknek, felnőttnek, széntabletta, normaflore, antibiotikum szükség esetére, calcimusc ampulla, calcium sandoz pezsgőtabi, allergia elleni gyógyszer), krupp elleni kúp (nekünk ez is kell)

szúnyogriasztó

napozókrém, leégésre irix, aloe first

kézfertőtlenítő, nedves törlőkendő

2015. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 aHermann ***** válasza:
75%

Szia!

Azt azért jó lenne tudni hova mentek, milyen ellátással, illetve hogy mekkora a gyerkőc.


Nálunk van egy 4,5, egy közel 3, és egy 7hónapos gyerkőc.


A nagyoknak csak ruhát (saját törülköző) viszek, gondolva a váltásokra, + pelus a kisebbnek. (Persze viszünk cipőt, papucsot, szandált, sapit, tisztálkodó szereket.)

A picinek ruha, pelus, bébiétel, cumisüveg, utazóágy (abban alszik jól), kifogó - törülköző, anyagpelus, mosogatószivacs, kiskanál, eldobható előke, popsitörlő, úszópelus, takaró, babakocsi, lepedő, hálózsák, tisztálkodó szerek, testápoló.


Mindegyiknek viszünk játékot (pár darab), gyógyszert (pl. Nurofen, lázcsillapító kúp), naptejet.

2015. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

kimaradt: lázmérő, orrspray, fenistil gél


Babának fürdetőkrém, sampon, popsikrém, pelenka, popsitürlő, textilpelusok

2015. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

16 hónapos és 5 éves gyerekek.

Reggelit kapunk, a Balatonhoz megyünk. Főzni nem fogok!

Az a helyzet eddig kb. a fél lakást elvittük és ez most nem akarom! :)

2015. júl. 13. 17:57
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van listám, mindjárt le is írom.

A férjem ki van akadva, mert mindig annyi cuccal megyünk! :D

2015. júl. 13. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!