Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Natália vagy csak Lia? Melyik...

Natália vagy csak Lia? Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Nekem a Lia tetszik, a férjemnek a Natália és azzal érvel, hogy azt is lehet Liának szólítani. Ez igaz, de szerintem legtöbben csak Natinak szólítanák. A Natália csak nekem tűnik picit romásnak?
2015. júl. 16. 19:29
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Lia nagyon szép név.
2015. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
kérdező, nekem a Lia, Mia, Mara, Zara és hasonló nevek, egy kaptafára valók mint az általad emlegetett Őzike és Ajándék..de ha neked az ilyen nevek tetszenek add azt, ne idegen emberektől kérdezgesd, mert egyöntetű választ úgysem kapsz, mert szerencsére mindenkinek más az ízlése. Nekem a lia nagyon nem tetszik, de valószínűleg neked meg az általam preferál nevek nem tetszenének.
2015. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!