Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye a Natali és a Natália...

Ugye a Natali és a Natália külön van? Mert a férjem gyerekét hivják Natáliának, de nekem is nagyon tetszik a név, de azérrt csak nem adom ugyanazt, gáz ha Natalinak nevezem az enyémet? Vagy szinte ugyanaz? Választanom kéne másikat? :S

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 15:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég mit irtam...a férjem testvérének agyerekét hivjak Nataliának:D Bocsi:D
2012. nov. 30. 15:38
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a két unokatestvére ugyan az a neve csak máshogy becézve. Szerintem nem gáz.
2012. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az ugy oké, de mondjuk ők Natalinak becézik:D De az igazság az hogy ők ausztriában élnek, mi meg angliába..
2012. nov. 30. 15:44
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát, én azt hittem nem gáz, felnőttek között az ilyesmi....Aztán egyik unokatesóm , meg a másik is kb. egyidőben lett terhes, mindkettő lánnyal, és mindkettőnek a Bianka név tetszett....Egyik sem engedett belőle...Amelyik előbb szült, az adta a másik meg besértődött. 4 éve nem is szólnak egymáshoz. Ez komoly, sajnos. De ha a férjed testvérének nincs ellenére ,akár Natáliának is nevezheted....
2012. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem ezer éve kb az Ákos és a Dominik volt a 2 kedvenc fiúnevem. Terhes lett a sógornőm, Dominik lett a fia. Nem sokra rá az unokanővérem is babát várt, ő az Ákos nevet nyúlta le... Hát én választottam egy harmadikat, bár bántott a dolog sokáig. De szerintem kérdezzétek meg a rokonoktól, mennyire zavarná őket.
2012. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk két Anna van a családban senki nem sértődött meg. Megbeszélték az anyukák egymás között...
2012. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem adnék olyan nevet a gyermekemnek, ami már van a családban.

Ez olyan mintha ötlet szegény lennél.Na meg a Mami mit fog hozzá szólni, mindd a két unokáját ugyan úgy hívják!?

Szerintem ciki!!!

Ez olyan mintha lenne 2 gyerekem, de csak az aza 1 név tetszik, ezért mindd a kettőt ugyan annak nevezem el!

2012. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik ez a 2 név, így külön.
2012. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Atya ég!Ez mi!!?:o Mit kell avval foglalkozni,hogy a családban ki milyen nevet ad a saját gyerekének? Miért kell azért mást választani az elképzelttől,mert "lenyúlta" már Valaki a családból...nem a gyereket nyúlta le...meg miért lenne ötlettelen? Nálatok a fiú gyermek sem viselheti az Apja nevét,mert van már egy olyan nevű a családban?:)

Az a Te saját Gyereked/Te saját életed,még ha egy házban is laknának a rokonok ugyanolyan nevekkel,akkor is mi van?Nem hogy még több ezer kilométerre.Két ugyanolyan nevet is lehet kétféleképpen becézni,más beceneve is lehet családon belül stb ha meg a megkülönböztetésről beszélünk,szóval komolyan nem tudom ezt felfogni.Hogy vannak akik ezért tántorodnak el,mert más családdal foglalkoznak!?:o Meg nem beszélnek egymással...Mi ez?:)

Akkor lennék ötlettelen,ha nem állnék ki amelett,amit már elképzeltem(x ideje)!Szerintem.

2012. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!