Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel fürdessem újszülött...

Mivel fürdessem újszülött babámat? Nem szeretném kiváltani a gyógyszertári fürdetőt mert sok rosszat olvasok róla és tele van kőolajszármazékkal. Ajánlanátok valamit helyette? 37 hkm.

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Víz. Semmi mas nem kell az elejen.
2015. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Dm babylove sensitive fürdető, ami illatmentes, színezékmentes, ez elvileg jó, viszont nálunk úgy csúszott tőle a gyerek, hogy alig bírtam fogni, szóval maradtunk a gyógyszertárinál. Szerintem kicsit túl van lihegve ez a gyógyszertári fürdető elleni "kampány", de persze értelek.
2015. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Mi is a dm babylove sensitive-vel fürdünk, mert nekünk a gyógyszertári fürdető nagyon kiszárította a lányom bőrét.
2015. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk is szárította a gyógyszertári a lányunk bőrét. Annyira, hogy már krémezni kellett.

Kb 2 hónapos kora óta a Hipp bio mandulaolajos fürdetőt használjuk (nagyon szép az összetétele is) és gyönyörű a bőre.

2015. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Mi a Frezyderm termekcsaladot hasznaljuk ujszulott kora ota, csak ajanlani tudom.
2015. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Látom,itt járt a lepontozó ismét...gratulálok,nem tudom,mi abban a haszontalan,ha valaki értelmes választ ad a Kérdezőnek.

Kérdező,mi a rossmann saját márkás rózsaszín fürdetőjét használjuk a mai napig.Ez sampon és fürdető egyben.Nekünk nem is írt fel az orvos sem fürdetőt,sem krémet,később,kb 6 hónapos volt a fiunk,amikor megkérdezte,hogy kérünk-e,mondtam,hogy már nem kell.Így utólag nem bánom,teljesen jól döntöttünk ezzel a fürdetővel és a popsikrémmel is.

2015. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Wiky93 ***** válasza:
35%

Pedig azt kéne még egy újszülött babának..pár hónapig azt használd..

Sokaknak pedig sokáig azt kell használniuk, mert a baba allergiás reakciót mutat egyes tusfürdőkre (pl. pöttyös lesz a teste, vagy ekcémás stb..)

2015. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen azt kellene, de nem mindegy, hogy melyiket, mert ott is van előre "gyártott" és amit tényleg ott keverned. Nekünk is csak az volt jó, amit a gyógyszertár saját maga kevert, DE ez pl nem minden gyógyszertár csinálja.
2015. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Himalaya termékcsalád babafürdetője szuper és 100%-ban növényi összetevőket tartalmaz.
2015. júl. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wiky93 ***** válasza:
Miért is lettem lepontozva? Szerintem nem írtam semmi rosszat..butaságot..
2015. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!