Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez hatalmas probléma?

Ez hatalmas probléma?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.5 napja bevertem a fejem a lépcsőházban, amikor elestem és azóta nagyon furcsa dolgokat tapasztalok. Éjszakánkét a halvány beszűrődő fény keltette árnyékokat órákig bírom nézni, és azt képzelem, mintha megtelnének színekkel, mozognának, meg mostanában sok olyan hangot hallok, szagot érzek, aminek semmi értelme. A pszichológus szerint csak nagy a képzelőerőm, de én nem hiszem... azóta sokkal kevesebbet alszok (4-5 óra) és kevésbé vagyok fáradt, de a fejem még mindig nagyon fáj, főleg hátul, a tarkómnál.
2015. júl. 5. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:

ezek a dolgok mind csak azóta jelentkeztek?

És pszichologushoz mentél ahelyett hogy a balesetin megnézetted volna????

Viszont ha ez előtt is voltak akkor tuti nincs 9sszefüggésben vele, kivéve a fájdalmat.

2015. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!