Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barnázgatás mensi helyett...

Barnázgatás mensi helyett utalhat babára, bővebben lent, szerintetek?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést írtam ki vasárnap:


Kedden kell megjönnie, de ilyenkor már kicsit fájni szoktak a melleim, hasszúrka stb.

A héten 2x hánytam reggel fogmosás után, csak hétfőn volt "mindjárt megjön érzésem", de az egész nap.

Kb. középidőben rózsaszínes, majd barnás folyásom volt 2 napig, betét is kellett.

Megszakítással védekezünk, 1 hónap múlva kezdjük csak élesben! :)

Hétfő este kis vérzés, majd kedd délig barnázgatás, ma délig semmi, majd megint pici barnázás. Februárban tettem le a tabit, azóta is pontosan 28 napra jött meg.

Pénteken teszteljek? Vagy felesleges ha megszakítással védekezünk és most barnázgatok nem lehet baba?


2015. júl. 22. 18:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Hétfő este kis vérzés, majd kedd délig barnázgatás...


bocsánat innen már most folytattam a szituációt.

2015. júl. 22. 18:14
 2/14 anonim ***** válasza:
vannak olyanok, akik tobb honapig menstrualnak meg azutan is, hogy teherbe estek, szval nincs meg veszve a baba dolog. en a helyedben tesztelnek penteken / szombaton reggel elso pisibol. megszakitassal vedekezett egy ismerosom, es most 8 hetes terhes mar.
2015. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha majd még csak kedden kéne megjönnie, én nem gondolnám, hogy ennyire éreznél még tüneteket.

Ettől függetlenül, mivel nem védekezel, lehetsz terhes.

De én a helyedben csak jövő héten szerdán reggel tesztelnék, ha nem jön meg.

Az is lehet, hogy valami hormonzavar.

2015. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia. Én is barnáztam mensi helyett, 10 hetes terhes vagyok. Csinálj egy tesztet. :)
2015. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezen a héten kedden kellett vna megjönnie, hétfő este rózsaszín is volt a wc papír, de azóta a tökéletesnek hitt mensim csak barnázós.2 hete vettek vért cukorra, pajzsmirigyre, azok jók. Vegyészkedem, ez a baj, csak pénteken tudok tesztet venni. Jajj, izgulok! :)
2015. júl. 22. 18:45
 6/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babásoknak! Utolsó meddig barnáztál? Nekem tisztasági betét is kell.Kaptál rá valamit?
2015. júl. 22. 18:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, ha tegnap kellett volna megjönnie, akkor persze, csinálj tesztet. Akár már holnap reggel is.
2015. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi sajna csak pénteken lesz időm trsztet venni, addig kiderül, h elindul- e a mensi. Aggódom mert élesben a kövi ciklus után kezdtünk vna neki és a munkám is veszélyes, Gravidat se kezdtem el szedni, meg a barnázás se lenne jó jel sztem.
2015. júl. 22. 18:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Három napig barnáztam, egyből ügyeletre mentem, azóta az Utrogestan megoldotta a problémákat. Drukkolok!
2015. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Húha akkor lehet, h holnap megoldom valahogy a teszt vásárlást ha így maradok! Jobb lenne tudni, h mi van! :)
2015. júl. 22. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!