Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti tudtok/hallottatok...

Anyukák, ti tudtok/hallottatok valamit hogy módosítják a CSOK feltételeit?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy módosítják hogy a 40év feletti párok is felvehessék meg nem született gyerek után is. ti tudtok erről valamit? a neten nem találtam róla semmit.
2015. júl. 25. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Igen, én be tudtam írni a Google-be, hogy "CSOK 2015".


[link]

2015. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) igen, idáig én is eljutottam, de itt még az van hogy 40 év feletti párok már nem igényelhetik a meg nem született gyerek után. elvileg 15-én módosították vagy csak szerették volna...nem tudom.
2015. júl. 25. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Erről nem hallottam, pedig munka és magánélet miatt is nyomon követek mindent, ami ezzel kapcsolatos. Ha valamit akarnak változtatni, azt megváltoztatják. Pl egy nap alatt írták át azt hogy milyen hatósági tanúsítvány kell, ha valaki c-nél rosszabb besorolású egy lakásos ingatlant vásárol.
2015. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyet még ők sem fognak csinálni. Nem is szabad.
2015. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. akkor nem is örülök neki.
2015. júl. 26. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!