Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves korotoktól kezdtétek...

Hány éves korotoktól kezdtétek érezni, hogy egyszer (nem most, nem is a közeljövőben, de valamikor) biztosan szeretnétek gyereket?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
15 évesen is tudtam, hogy egyszer szeretnék gyereket. Az egy másik dolog, hogy még 10 évig a 'majd' kategória volt.
2015. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
11 évesen már tudtam, hogy minél nagyobb családot szeretnék később, legalább 3-4 gyerekkel.
2015. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kamaszkoromban már tudtam, hogy egy db gyereket szeretnék, 30 éves korom körül.

31 évesen meg is született, mission accomplished.

2015. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amióta az eszemet tudom
2015. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is már kis koromtól terveztem,hogy milyen lesz,ha anyuka leszek.Több gyerekes,ráadásul.Megvalósult.2 fiúnk és 1 lányunk van.
2015. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de már legalább százezredjére olvasom ezt és nem bírom ki. Nem két fiútok van, igaz? Hanem két fiatok. Akkor így kell írni: két fiunk van. Fi a szótő és -unk a birtokos személyjel. Nem a fiú szó van benne, csak a fi. Lányúnk sincsen, úgyhogy fiúnk sincs. Fiúi tizenéves lányoknak szoktak lenni, utána meg fiaik, remélhetőleg ugyanattól a fiútól... Na mindegy.
2015. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!