Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azért elvehetik a gyerekeket...

Azért elvehetik a gyerekeket mert bent van dohányozva a házvba?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, ezért nem veszik el, de attól még nagyon durván, tudva és akarva, szándékosan veszélyezteted az egészségét. NAgyon nagy áldozat lenne legalább kihajolni a konyhaablakon zárt ajtó mellett, hogy ne szívja az a szegény gyerek a füstöt?
2015. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Akkor engem is elvettek volna a szüleimtől :) Bocsánat: én is el lettem volna véve :)
2015. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem, ennyiért nem veszik el. Ettől jóval többért sem sok esetben. De! Hogy őszinte legyek míg élek nem fogom megérteni hogy lehet valaki olyan igénytelen, hogy bent a házban dohányzik, beszívják a fala, bútorok, függöny.. stb. és nekem ne jöjjön senki avval, hogy "ó de hát az ablak nyitva van"..

10 évig voltam dohányos fiatalabb koromban és mindegy hogy 40 vagy -20fok volt, kimentem. Ahol gyerek is van az meg egyenesen felfoghatatlan számomra, hogy lehet valaki amellett hogy igénytelen még ennyire rohadtul lusta, kényelmes, nemtörődöm és önző.

2015. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
A macska fel van mászva a fára. Nem fogják elvenni, de nagyon egészségtelen és undorító. A szomszédban is benn cigiznek és olyan rohadt büdösek a gyerekek is hogy csak na.
2015. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

nem veszik el. sajnos aki lassan, észrevétlenül öli a gyerekét az még csak egy rossz szót sem érdemel :(

undorító, hogy vannak emberek akik nem képesek a seggüket kivonszolni, hogy csak a saját egészségüket károsítsák, egy gyermekét ne!

2015. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Mi gyerek előtt nagy dohányosok voltunk. De kocsiban, házban sosem gyújtottunk rá.

AMióta megvan a fiunk, mindketten leszoktunk, és nagyon örülök, hogy így tettünk.

Undorító egy gyerek mellett dohányozni! A lakás tiszta büdös lesz ( a falak, a függöny, a bútorok, minden). Mintha egy hamutartóban élnél...


(Sajnos) ennyiért nem veszik el a gyerekeket.

2015. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem mondunk olyat, hogy "bent van dohányozva"!

Nem vehetik el, de ha érdekel a gyerekek egészsége, akkor legalább az ablaknàl cigizz, vagy menj ki az utcára. Volt egy osztálytársam, bűzlött a cigitől, mert otthon 3 dohányzó felnőttel élt és mindene (ruha, haj, bőr) átvette a füstszagot...

2015. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem olyan helyiségben dohányzol, aminek be tudod csukni az ajtaját és van ablaka?

Akkor a gyerek nem szívja és te is rá tudsz gyújtani.

2015. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Úr isten de primitív vagy! Számomra a ldgalja!!! Aztán mért töröltetsz? Mert UNDORÍTÓ,h a gyereket mellett bagozól? És még az egészségét is kockáztatod?? El ne mond senkinek (már mind1) :-D mert kiröhögnek!!! A koo indokod miatt :-D tudod mit?? :-) Szaranyavagy!!!
2015. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Bocs a helyesírási hibákért csak pörgök,de ezt nem bírtam ki se röhögés nélkül se pedig szó nélkül hagyni :-D
2015. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!