Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azért elvehetik a gyerekeket...

Azért elvehetik a gyerekeket mert bent van dohányozva a házvba?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 10:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Hm..magadra vetted, hogy szaranya vagy? Csak az veszi magára, akinek inge.


Én nem kívánom, hogy egy dohányzó szülőtől elvegyék a gyerekét, de az nem lenne rossz megoldás, ha az a bizonyos dohányzó szülő felelősségteljesebben gondolkodna, és nem fújná a gyerek arcába a füstöt. Mennyiből tart kimenni??

Abba kellene belegondolni, hogy erre nincs szüksége a gyereknek, és ha ott dohányzol mellette, akkor nincs választása. Pedig te mint felnőtt választhatsz, de a gyerek meg még nem igazán tud.


Csá. Vagyis inkább kulturáltabban: üdvözletem.

2015. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
Igen nagyon gáz egy kisbaba mellett cigizni. De. Mindig azok szoktak ilyen indulatosan köpködni másokra, akiknek szükségük van rá... mert magukról is tudják, hogy nem épp feddhetetlenek...
2015. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Ez önmagában nem elég hozzá. De ha mondjuk egy asztmás gyerekről van szó, és többször szóvá tette mondjuk a védőnő vagy a családgondozó, hogy ezt ne, és mégis folytatódik tovább, akkor nem lehetetlen, hogy kiemeljék a gyereket a családból. Legalább is elviekben. A gyakorlatban ez azért nem fog megtörténni, mert alig van kapacitás a családból kiemelt gyerekek gondozására, úgyhogy próbálják a gyerekeket a családban tartani, amíg csak lehet. Olyat tényleg nem láttam még, hogy valahonnan úgy vigyék el a gyerekeket, hogy tényleg ez az egyetlen problémás tényező.
2015. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk most közben eszembe jutott még valami. A kérdező nem írta, hogy a "házvba" hol "van bent dohányozva". Mert ha teszem azt, nincs teraszuk, nincs erkélyük, és egy panelben laknak, hát... Szóval ha kijelölnek egy helyet, hogy mit tudom én, a konyhában cigiznek (ezt rengetegen csinálják, akiknek nincs erkélyük), akkor azért az nem az a kategória, mint amikor valaki a gyereke mellett a szobában eregeti a füstöt. Amíg nekünk nem volt erkélyünk, mi is a konyhában cigiztünk, csukott ajtónál, ablakon kihajolva.

Na szóval lehet, hogy a kérdező nem arra gondol, hogy valaki a gyereke szobájába is bemegy égő cigivel, vagy hogy a nappaliban úgy ülnek a tévé előtt, hogy a gyerek mellett pöfékel valaki.

2015. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mi az előszobában cigizunk. Köszi a válaszokat.
2015. júl. 27. 16:50
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hűűha, hát köszi a 0%-ot, nem tudom, melyik agyatlan szupermami tenyerelt rá ennyire a pirosra, de gratulálok mindegyiknek. Kretének.
2015. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!