Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyan családot, ahol...

Ismertek olyan családot, ahol 10-nél több gyerek van? Hogyan oldják meg szervezési/anyagi szempontból a mindennapokat?

Figyelt kérdés

Nekem csak egy gyerekem van, de ismerek 3-4-5 gyerekes családokat, már ott is néha csodálom őket, hogy miként tudják levezényelni a hétköznapokat, nekem biztos nem menne.


De ahol 10-15 gyerek van, ott végképp nem tudom elképzelni.


2015. júl. 27. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
gyik gyerek neveli a másikat. Nemcsak 10-nél, már kevesebbnél is.
2015. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy olyan osztálytársam, 13-an voltak testvérek (nem voltak romák!) ebből 4-en jártak abba a suliba amelyikbe én is, mindegyikőjük kolis volt pedig helyben laktak.
2015. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
mi 9en vagyunk testvérek. és igen ahogy az első írja, egymást "neveltük" sajnos apukám (nevelő) sem volt soha minta apa, amit keresett szinte el is itta, anyukám meg hát...a 24 évem alatt egyszer sem láttam főzni, takarítani...stb. amíg ő volt a nekünk az első (szoptatás) addig foglalkozott velünk, de ahogy tápszeresek lettünk vagy már nagyobb, azonnal a nagyobbik testvér csinált mindent. ez most is így van sajnos, van egy 9 éves hugom és egy 3.5 éves még teljesen pelenkás unokaöcsém anyám gyámsága alatt, és a 9éves teszi tisztába....stb. de persze lehetnek kivételek, nekem ez a család jutott, de szerencsére 14 évesen kiszakadtam belőle kolesz miatt.
2015. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!