Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az oltásellenesek mit éreznek?

Az oltásellenesek mit éreznek?

Figyelt kérdés

Csak mert sokszor olvasom, hogy a szülők nem akarják beadatni a gyereknek az oltást, mert autizmust okoz, de sok be nem oltott gyerek halt már meg, és a szülők meg nem ismerik be, hogy az oltás hiánya miatt van.

Itt a környékünkön is van egy szülő, akinek az egyik gyereke sincs beoltva, van egy újszülött és még ki se vitte a folyosóra se, mert nem kapta meg az összes kötelezőjét, és ráparázik, hogy elkap valamit a gyereke, hiába perelik be a szülőt, semmit sem tesznek.

1.Mire jó az oltásellenesség?

2.Mit lehet tenni?



2015. júl. 28. 17:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igaz, 10, erről megfeledkeztem
2015. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Alumínium sapkában alszanak :/
2015. júl. 28. 18:53
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Már hogy ne lenne oltás azokra, amiket a kérdező írt? Oké, ekcémára nincs, a bárányhimlő meg nem kötelező (és az esetek többségében nem is okoz nagy galibát), de mumpszra és rubeólára már jó ideje van oltás. Főleg az utóbbira. Mumpszra még nem volt, amikor én voltam gyerek (én legalább is tuti nem kaptam, mert voltam mumpszos), de most már egész biztosan van, a fiam kapott, amikor baba volt. Emlékszem rá, hogy amikor ovis voltam, akkor az ovi háromnegyede átesett a mumpszon, és ez tök általános dolog volt. Mostanság viszont valahogy nincs mumpsz-járvány egyáltalán, mivel oltanak már ellene.
2015. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 lencsefőzelék ***** válasza:
22%

Akkor egy kis tájékoztatás azoknak (is), akiket évtizedek óta átvernek:


Egy bennfentes kitálal - Interjú egy volt oltóanyag-kutatóval

[link]


[link]


Gardasil Exposed - Deadly vaccine pushed on millions of young boys and girls worldwide

[link]


VACCINES: INFERTILITY, STERILISATION, & ABORTION

[link]


Vaccination - to reduce population! (Bill Gates admits)

https://www.youtube.com/watch?v=pjj4Iq-rsNg


A GlaxoSmithKline illegális vakcina kísérletének 14 csecsemő esett áldozatul

[link]


Globális Népességcsökkentés Vakcinákkal - Oltások és az orvosi maffia

https://www.youtube.com/watch?v=wkOp6cv9HUc


Oltások, antibiotikumok és a Népesség-csökkentési Program (Dr. Lorraine Day, orvos)

https://www.youtube.com/watch?v=3GmE7UvZccw


HPV OLTÁS: Csoda vagy fenyegetés?

https://www.youtube.com/watch?v=fsyM73CDDYQ


Továbbá ajánlom Neil Z. Miller: Védőoltások c. könyvét:

[link]

2015. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom, úgy érzik helyesnek, azért vállalják még a macerát is.


Az oltásellenesség arra jó, hogy van egy kontrol-populáció a jövőbeni összehasonlításra.


Nem kell semmit tenni. Mit kéne? az oltottak szülei úgy nyugodtak, hogy szerintük jobb a gyereknek az oltás, a nem oltottak semmi veszélyt nem jelentenek az oltottakra.


Nem is értem, mért perelik a szülőt, ha nem oltatja a gyerekét.


Csak nem arra gondolsz, hogy erőszakkal, a szülő beleegyezése nélkül kellene oltani a gyerekét?


Volt olyan Amerikában, hogy egy kislányt az iskolában rábeszéltek -pedig nem írta alá a szülő a papírt rá- ,hogy beoltsák. Egy nem tesztelt "oltással". Igazából becsapták az embereket, mert nem mondták meg, hogy kísérleti stádiumban van a vakcina. És így nyertek néhány évet a forgalmazással, mert első körben nem halt bele senki.

És csak néhány szülő perelt, azokat "kártalanították".


Hogy mi lesz az oltás hosszabb távú hatásával, majd meglátjuk.

Ja, és a tanároknak "önként" föl kellett íratni a gyerekeiket a listára, hogy példát mutassanak.


Érdemes erről angol nyelvű cikkeket olvasni, Amerikából. Nagyon tanulságosak.

2015. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Idióták, ennyi.


Igenis a gyereket oltsák be és ne kapjon el mindenféle nyavalyát csak mert a síkhülye öntudatos szülők szerint, ez a "gyógyszermaffia érdeke" és ha oltások "népirtás legjobb módszerei". Ezeket komolyan hallottam értelmiségi szülőtől. Ha nekem valaki ilyet mond, azzal többet nem is érdemes beszélni és én méltónak sem tartom az értelmes beszélgetésre.

2016. szept. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!