Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, mit...

Mit gondoltok erről, mit éreznek az ilyen szülők?

Figyelt kérdés

[link]

Ez kamu? vagy tényleg történnek ilyen borzalmak, csak azért vállalnak gyerekeket, hogy később kínozzák őket?

Ez felfoghatatlan, hogy a saját gyerekeikkel mit művelnek, ezeknek mi játszódik le a fejében?

Miért nincs halálbüntetés?


2013. nov. 26. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt én is olvastam és nagyon durva. Sajna nem lehet kamu, mert már bírósági eljárás is megy.


Az ilyen embereket remélem 10 fös cellába rakják és elintézik öket oda bent.

2013. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nincsenek szavak... és még én érzem magam szar anyának, ha a sarokba állítom a fiam...
2013. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnos van ilyen. :(


Nemrég néztem egy dokumentumfilmet, amiben hasonlókról volt szó a világ különböző pontjain és ilyeneken igaz nagyon elszomorodok, de meg se döbbenek :( Az ember egy undorító teremtmény. Ilyet sose látni az állatvilágban... komolyan irtandó egy faj. (És igen én is) Kártevőnek tartjuk a bogarakat, de ki az igazi kártevő, ha nem az ember? :( :( :(

2013. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ilyenek miatt én sem értem hogy itt miért nincs halálbüntetés!Kiváncsi lennék hogy hogyan fogják a gyerekek ezt feldolgozni....figyeljétek meg hogy majd rásütik erre a két szörnyetegre hogy dilisek és egy korházban fognak üdülni:((
2013. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De születésüktől fogva kínozták és erőszakolták őket, ami azt jelenti 8 és 10 évig... Előbb utóbb öngyilkosok lesznek a gyerekek..
2013. nov. 26. 14:52
 6/10 A kérdező kommentje:
És igen az állat se bántja a saját kölykét, legfeljebb a másét..
2013. nov. 26. 14:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt nem értem,hogy ha születésüktől fogva kínozták őket,akor pl. a védőnő nem vett észre semmit?Mert ugye elvileg ki is kellett hozzájuk járnia.
2013. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, h az ilyen helyre nem engedik be a védőnőt.

Undorítóak, remélem durván visszakapják a börtönben, amit tettek.

Lehet, h megélhetési gyerekvállalásról volt itt szó. :/

2013. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Betegek. A gyereik se lesznek már normálisak soha. :(
2013. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A véleményemet nem írom le, mert azonnali kitiltás lenne, szép szavakkal nem tudom megfogalmazni.

De amit én sem értek az az hogy hol volt a háziorvos, védőnő, óvoda, iskola?


Az oké hogy nem engedték be a védőnőt, de ha egyszer is megpróbált volna menni akkor gyanússá válhatott volna neki hogy miért nincs beengedve.

De pl nálunk nem jár házhoz a védőnő, egy éveben egyszer születésnapja körül kell menni 1 éves kora után, addig havonta.Tavaly teljesen elfelejtettem hogy menni kell, szeptember 5-én van a gyermekem születésnapja, szeptember 10-én jött a levél hogy ne felejtsem el vinni, mert különben hívják a gyámügyet.

Szóval ha egy gyereket nem látja a védőnő, annak kötelessége a gyámügyhöz fordulnia.


Na meg ha jártak óvodába, iskolába hogy nem vették észre hogy valami baj van a gyerekek körül?

2013. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!