Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A csúnya babák, gyerekek...

A csúnya babák, gyerekek szülei mit éreznek? Tudják egyáltalán, hogy csúnya?

Figyelt kérdés
Malacorrú, nagyfejü, gülüszemü....
2011. szept. 5. 18:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
mindenkinek a sajátja a legszebb
2011. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
azért ezt a gyerek a szülőktől örökli, és gondolom ők megbarátkoztak a saját külsejükkel a gyereküket meg biztos szépnek látják.
2011. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Az ösztönök mindent felülírnak, még a személyes ízlést és tetszést is. :)

Őket is pont úgy szeretik, mert aranyos, édes, bújós, csendes, vagy pont egy kisördög, pont olyan, mint az apja-anyja-egyéb felmenők, kis manó, rosszaság, anyuci pici röfikéje, stb.


Nehogy azt hidd, hogy a gyerek külseje bármit is számít. Én igyekszem néha azzal vigasztalni magam, hogy "legalább szépek", de nem, nem vigasztal. Vannak pillanatok, mikor bármikor elcserélném őket két-két igazán csúnya, ronda kölyökre, aki csendben marad és szót fogad.

:)

2011. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ne vegye sértésnek senki, biztos, hogy mindegyik szerethetö, csak a babaszépségversenyek ihlettek meg. Anyu már idösebb. Olyan minden gyereknek gügyögös nagymama tipus, de egy ismerösünkön kiakadt,mert minden héten utazgatnak versenyekre. Nagy kopasz feje van a kislánynak, a szemei mélyen ülnek, egymáshoz közel, picit kancsal, a fülei pedig elállnak.
2011. szept. 5. 18:22
 5/28 anonim ***** válasza:
35%

Fent a kérdés nem volt egyértelmű,némi kép sértő is! Szerencse,hogy később kifejtetted!-egyébként jelentettelek volna!


Tudom,hogy a gyermekem fülei elállnak,de én pont így szeretem!!!!!! Nekem így a legszebb!!! (a kisugárzása egyenesen "díjnyertes"!!)


Az említett anyuka,aki a külső szemmel nézve külsőre nem épen szép gyermekét versenyekre húrcolássza... szerintem nincs rendben nála valami!


Oké,hogy mindenkinek a sajátja a legszebb-ezzel én is így vagyok!! -de azért egy másik dolog,hogy egy édesanya az eszével is lát,nem csak a szívével! -szerintem.


És ami a versenyeket illeti-soha eszembe nem jutott hogy a nagyobbat-akinek a fülei nem állnak szét... szép leányzó,elbűvölő személyiség,akár csak a huga- valaha is akármilyen versenyre vigyem!! -de ez én vagyok.


Had kérdezzem már meg,ha nem olyan "szép" a kiscsaj,akit az anyuka versenyekre cűgöl,akkor milyen helyezést érnek el? -csak kíváncsiság!



Üdv:2gyerkőcös

2011. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy semmi eredmény, semmi díj, vagy helyezés. Most még nem érzékeli a kicsi, de ha késöbb is ezt csinálják ök maguk fogják a gyerek önbizalmát lerombolni azzal, hogy folyamatos a pozitív visszajelzés hiánya. Az apuka tesvérének a kamaszlánya meg majdnem az ellenkezöje. Nagyon nem szép és állandóan dicsérgették és most úgy el van szállva magától, kelleti magát mindenkinek... Ezért a kérdés, hogy vajon a "mindenki a saját gyerekét látja a legszebbnek" szó szerint értendö e.
2011. szept. 5. 19:00
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Családi napköziben dolgozok és ott volt olyan anyuka, aki tudta, hogy csúnyácska a fia, mondta is viccesen, de mivel volt egy nagyobb szép lánya is és kicsinek ő sem volt a legszebb, ezért tudta, hogy hamarosan "megszépül" a fia is.Azóta eltelt pár év és tényleg kialakult a kisfiú is. (Aránytalanul nagy volt a feje és távol voltak a szemei)

Volt egy másik szülő is, ott is kialakult a kisfiú. A szétálló fülei megmaradtak, de anélkül nem is lenne aranyos.

2011. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
23%

Ez olyan dolog, hogy ami neked szép az nekem nem.Ami nekem szép az neked nem.

Nem akarlak megsérteni, de ez egy buta kérdés.

2011. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem minden csecsemő csúnya, de az anyukájának a legszebb, hiszen az övé, 9 hónapig várta. Nekem nincs gyerekem, de ha csúnya agyonnyomot babám lesz is biztos szépnek fogom találni. Persze erre az anyukám azt mondaná, hogy egy anya azt is nézi, hogy értelmes, értékes, ember legyen majd.
2011. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én aztán biztos nem voltam elfogult, mert szerintem elég csúnya volt kisfiam, mikor megszületett. Ilyen kis széles feje volt, mint egy kis béka, úgy nézett ki. Ráadásul érdekesen tartotta a száját, piros foltos volt az arca... eléggé el voltam keseredve miatta, na. Persze, imádtam azonnal, hisz az enyém, de mégis belül rosszul éreztem magam. Így nézett ki újszülöttként, ezen a képen fél napos:

[link]

Aztán ahogy nőtt, egyre jobban alakult, és most már nagyon szépnek látom, és mások is ezt mondják, fiú létére nagyon szép kisgyerek, ezért biztos elfogult vagyok vele.

[link]

2011. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!