Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nős férfitól várnál gyereke...

Ha nős férfitól várnál gyereket, elmondanád neki?

Figyelt kérdés

Már nem vagyunk együtt. Én nem is akarok tőle semmit. Egzisztenciám megvan, tudom vállalni a babát egyedül is. Nem akarok neki bekavarni sem csak szeretnék tisztességesen eljárni.

Azt tudni kell hogy a férfi mindig akart gyereket de a feleségének nem lehet.


2015. júl. 30. 07:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%

hmm

jó kérdés


én elmondanám és magánokiratban megbeszélnék vele egy bizonyos összegű gyerektartást

a láthatást biztosítanám - ha szeretné

mert hát soha nem lehet tudni h mi lesz a jövőben


nem feltétlen kavarsz be, hiszen ha szeretője vagy akkor a házassága nincs rendben ...

2015. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

Nős férfitól várok gyereket... de hoppsz, ő a férjem!

Más esetet el se tudok képzelni.


Tisztességről elég nevetséges beszélned. Főleg hogy azt se tudod, mit jelent.

Ez esetben az őszinteséget jelentené MINDENKI felé, amibe beletartozik a nej is.

2015. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

" szeretnék tisztességesen eljárni"


Nem gondolod hogy egy kicsit elkéstél? Hisz nős férfi kefélt eddig...

2015. júl. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el kellene mondanod. Már csak azért is, mert az igazság mindig kiderül. Legkésőbb tizenegynehány év múlva elkezdi a gyerekedet érdekelni, hogy ki az apja. Akkor úgyis színt kell vallani, és nincs rá garancia, hogy ne akarja az apját megismerni. Vagy ekkor majd vele szemben is tisztességtelenül jársz el, és azt hazudod, hogy meghalt? Nem kell segítséget kérned tőle, ha nem akarsz, és egyáltalán nem is biztos, hogy bár,ilyen módon is hajlandő lenne vállalni a felelősséget, de azért tisztázni nem árt a dolgokat.
2015. júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%

ha anyagilag nem függnék tőle, akkor nem tenném tönkre a családját, mert ártatlanok isszák meg a levét..

de ha anyagilag rászorulnék, akkor igen is, vállalja ő is a felelősséget a közös gyermek boldogulása érdekében.

2015. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen, mert JOGA van tudni róla! A gyerek kettőtöké, nem csak a tiéd! Nem is értem ezt hogy gondoltad.

Minden titok csak bajt okoz, a gyereknek sem jó. A gyerkednek is joga van tudni az apjáról.


Meg kell egyeznetek a jövőt illetően. (láthatások, anyagi háttér akkor is, ha jó az egzisztenciád) az ő gyereke is!

2015. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

TiszetssssééééG???


Ne nevettess. Egy másik nő férjével kefélgetsz, az lenne tisztességes, ha odaállnátok a nej elé és mindent elmondanátok, h ti kefélgettek és h mióta és h olyan h.ülyék vagytok, h még védekezni se tudtatok.

2015. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Elmondanám neki. Itt főként nem te számítasz,hanem a gyerkőc és az apja közötti kötelék. Nem fosztanám meg ettől őket.


Azért remélem azt tudod,hogy ez baromi gáz :(

2015. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A segítő szándékú kommenteket köszönöm szépen.

A többieknek csak annyit, hogy a feleségét már régen nem szereti és csak azért nem hagyja el, mert nem akar neki fájdalmat okozni. De ő boldogtalan sajnos.

Én pedig nem vagyok hülye a védekezéshez hanem már benne vagyok a korban hogy anya legyek.

2015. júl. 30. 15:12
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Egek! Benne vagy a korban, mégis beveszed a sablondumát, amin már egy tini is átlát...
2015. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!