Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nős férfitól várnál gyereke...

Ha nős férfitól várnál gyereket, elmondanád neki?

Figyelt kérdés

Már nem vagyunk együtt. Én nem is akarok tőle semmit. Egzisztenciám megvan, tudom vállalni a babát egyedül is. Nem akarok neki bekavarni sem csak szeretnék tisztességesen eljárni.

Azt tudni kell hogy a férfi mindig akart gyereket de a feleségének nem lehet.


2015. júl. 30. 07:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem értem mire gondolsz.
2015. júl. 30. 15:43
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

Ezt hogy, nem védekeztél, vagy mi? Véletlenek nincsenek, csak megfontolt szándék, vagy felelőtlenség. Fura, hogy most terhes vagy, de már nem vagytok együtt és nem tud róla...

Egyrészt én az őszinteségben hinnék, de ezt kizárja az alaphelyzet, mivel ez egy titkos kapcsolat, ami hazugságon alapul, így az erkölcsi normák nem igazán érvényesek nálatok. Értem, hogy szeretnél tisztességes lenni, de a helyzet alkalmatlan rá, elkéstél vele.

Másrészt mindig minden kiderül, ezt tudnod kell.

Harmadszor, nagyon durva a helyzet, mert "a férfi mindig akart gyereket de a feleségének nem lehet". Ha megtudja, emiatt akár el is hagyhatja a feleségét, ami neked kedvez, akárhogy is gondolod most. Ha elmondod, mindenképp manipulálsz. Tönkreteszed a házasságát vagy most, vagy később.

De ha én lennék ebben a helyzetben (nem lennék), akkor nem estem volna teherbe. A helyedben nem tartanám meg és nem is szólnék róla, ha csak nem azt akarnám, hogy a pasi az enyém legyen.

2015. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát mindenre itt a válasz:

"Én pedig nem vagyok hülye a védekezéshez hanem már benne vagyok a korban hogy anya legyek."

Szándékosan bepaliztad ezt a hülyét, nagyon durva.

Akkor csak ezt kell eldöntened, hogy kell-e a pasi is, vagy nem. Azt azért elárulom, hogy minden szeretőnek azt mondják ám, hogy nem szeretik a feleséget, mégsem lesz a szeretőből feleség. Ezzel jó úton haladsz, kicsináltad a nőt, akinek nem lehet gyereke, most már férje se lesz. Gratulálok. :(

2015. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Semmiképp nem akarok vele együtt élni. Ez szóba sem jött soha. Egyszerűen nem tudnánk egymást hosszú távon elviselni. A kapcsolatot is én szakítottam meg vele.

Elsősorban azért mert megtudtam hogy terhes vagyok és bepánikoltam. De egyébként is vége lett volna már mert már nem tudtunk olyan könnyen találkozni.

A gyereket nem akartam, de úgy voltam vele hogy nem védekezem majd lesz ahogy lesz. Most már kimondottan örülök neki.

A feleségét sajnálom de ahol már nincs szikra ott tűz sem lesz.

2015. júl. 30. 21:38
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát pedig kérdező, sok szeretőcske marad évekig csak szerető, mert hiába nincs szikra meg tűz, ahogy te mondod, a pasi mégsem válik. Na akkor hogy is van ez? Vagy mégsem ér annyit egyetlen szeretőcske sem, mint a pasi házassága, családja?
2015. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ez jó. Megdugattad magad egy nős pasival, mert gyereket akartál. Bevetted a sablon dumát, hogy a pasi nem szereti a feleségét.. (elég ostoba vagy, már ne is haragudj).


Nem vársz semmit. Itt egy dolog hibádzik. Az pedig a gyerek. Az ő jogai. Mert neki is joga lenne az apjához. Ez persze neked önzőségedből kifolyólag nem fontos. Hiszen mi szükség egy apára... mi szükség a családra...

nárcisztikus vagy és keményen egoista. Ezek kemény szavak a részemről, de ha felelőtlen felnőttet látok, akkor időnként előjön. Mert nagyon felelőtlen vagy.

Inkább kerestél volna egy nőtlen férfit gyerkcsinálás céljából.. Mondjuk olyat, akit szeretsz is és családot is akasrz vele alapítani. Ugyanis egy gyerknek a család jelenti a biztonságot és az egészséges fejlődést. A többi mind kényszermegoldás.

2015. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék férjet. Egyszerűen nem vagyok monogám típus. Volt már élettársi kapcsolatom. Teljesen kikészítettük egymást fél év után.

Nős férfi esetében nincs ilyen probléma. Egyébként nem duma hogy nem szereti a feleségét. Ismerem a nőt is, többször elhozta a kedvesem céges rendezvényekre. Mindenki látta hogy nem boldogok. És tényleg csak azért nem hagyja el, mert nem akarja tönkretenni. Így is nagyon megviseli, hogy nincs gyerekük. Gyakorlatilag a férje az egyetlen élő rokona. Ezért nem hagyja el. Bár néha ábrándozott hogy elválik, de ennek semmi köze hozzám.

2015. júl. 31. 13:31
 18/21 anonim ***** válasza:
A végén leesik, hogy ez az egész kérdés KAMU!
2015. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Én csak tanácsot szerettem volna kérni, nem azt hogy döntsd el kamu -e vagy sem.

Bár leginkább úgyis csak arra jöttem rá hogy ezt egyedül kell eldöntenem.

2015. júl. 31. 14:27
 20/21 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdésed a reakcióidból megítélve.Ennyire unatkozol?
2015. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!